| HotDark a întrebat:

Pun si aici aceeasi intrebare, in speranta ca voi afla mai multe sfaturi si sa imi dau si eu seama de ceva.
Salut TPU! VREAU CAT MAI MULTE SFATURI VA ROG

Imi place de o fata si nu stiu ce sa mai cred straight face, la scoala se uita dupa mine, afara se uita dupa mine, si am avut momentre frumoase in preajma ei, ne-am privit in ochii, dar nu ne-am spus nimic. Eu find o fire putin mai timida nu am stiut ce sa fac in acel moment, ce trebuia sa fac? (eu doar i-am zambit si dupa i-am tras cu ochiul ). Mi-am luat inima in dinti si cum o plac foarte mult am mers si am intrebat-o daca am sanse la ea. DAR din pacate ea a spus ca nu am sad. Am sentimenul acela ca nu o pot uita si cred ca e si greseala mea ca am pus prea mult suflet. Ne cunoastem de cateva luni, afara stau cu ia in povesti, o fac sa rada si alte chestii. Dar ce sa fac sa o pot cuceri? As vrea neaparat sa fiu cu ea. Apropo are 12 ani, am mai pus si alte intrebari va puteti uita. Deci va rog din suflet cat mai multe sfaturi cum ar trebui sa procedez si ce sa fac.

PASTE FERICIT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-a spus ca nu ai sanse pentru ca a vrut sa-ti vada adevaratele sentimente care nu prea cunosc bariere.De multe ori la femei un nu poate insemna da.Stringeam o iubita in brate si-mi tot repeta ca nu, nu, nu dar nu-mi dadea drumul din brate neam.

2 răspunsuri:
| Diana_7761 a răspuns:

La 12 ani.depinde foarte mult cat de matura e. Eu zic sa incerci sa-i faci pe plac,dar nu fii catelusul ei. Acorda`i atentie, dar nu foarte multa.cat sa-i ajunga. Cnd va intalniti pup`o pe obraz si la fel si cand plecati. Si fa si u vechea jmecherie : jucati adevar si provocare si pune`ti UN prieten sa dea o provocare gen : sa o saruti o data sau daca refuza, sa va plimbati singuri 10 minute, timp in care puteti vorbii si voi. Bafta multa

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Nu te imprietenii cu fetele care-ti plac, e cea mai mare greseala pe care o poti face! Daca ea te percepe ca pe prietenul ei n-ai nicio snasahappy asa ca schimba-ti repede statutul(daca mai poti)