| Andre85777 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa fac sex cu prietena mea, bineînțeles cu prezervativ, dar sunt încă virgin, prezervativul se va rupe după penetrare?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu o sa se rupa, daca il folosesti corespunzator.

| Sofer a răspuns:

Nu se rupe.

| tzionut a răspuns:

Respecta instructiunile de pe ele (modalitate corecta de invasurare) si ai grija sa nu lasi bule de aer....in rest ar trebui sa nu ai probleme...

| BlackPixel a răspuns:

Nu. Sunt proiectate sa nu se rupa big grin

| Garbiel69 a răspuns:

Recomand fara prezervativ pentru evitarea iritarii penisului, pentru a nu ejacula in vaginul ei, scoaterea imediata a penisului, pentru cea mai buna senzatie ejaculeaza in cavitatea anala. Sunt sex.