| Brasov1265 a întrebat:

Vreau sa invit o fata la banchet, am totul pregătit (buchet de flori ciocolata, o surpriză etc) problema este ca una dintre ele are partener iar la cealaltă îmi e frica sa o invit. Acum câteva zile câțiva colegi și-au luat bătaie de la câțiva băieți ca stăteau cu ea. Deci ce pot sa fac? Trebuie sa decid rapid ca se ofilesc florile

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îți pui armura și te duci la aia liberă.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai pe cea cu partener clar nu o poti invita. Iar la cealalta...tu stii daca poti trece peste frica sau nu.

| Rux04 a răspuns:

Las-o dacă are partener. Ție ți-ar conveni dacă ai avea parteneră să-i facă cineva o invitație?

| AliTheo18 a răspuns:

Inca se mai practica bataia pe partenere? Oricum nu iti face griji, la banchet o sa danseze fiecare cu cine vrea, si la unii 'partenerul' poate sa fie vazut ca un iubit, intelegi? Adica sa se placa reciproc sau nu. Pe prima nu, dar eu zic sa incerci cu a doua. Daca vrea bine, daca nu, nu. Dar vezi sa nu fie intr-o relatie. Dar pur si simplu invita o fata ca prieteni.

| Randomuser2000 a răspuns:

Da-i florile mamei tale si stai in continuare la pc