| stefanbc14 a întrebat:

Salut.Am si eu niste probleme urgente care ma macina.Peste 8 zile am banchetul.Imbracamintea am rezolvat-o:costum(camasa,vesta, pantaloni la dunga, pantofi, cravata).
Problema este ca nu stiu cum sa o invit pe o colega de-a mea la banchet(din cate am auzit de la colegi trebuie sa invitam o fata cu care sa intram in local).A doua problema este ca nu stiu daca trebuie sa iau fata de acasa, cu un buchet de flori etc(in caz ca accepta).O a treia problema este ca nu stiu sa dansez.Sunt timid! Nici macar nu stiu cum sa invit o fata la dans si imi este frica ca daca o invit sa mearga la banchet sau la dans,ca ma voi face de ras, daca nu va accepta si ma va vedea in continuare, poate altfel. Nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma!

P.S:Sunt baiat, 14 ani, banchet clasa 8, fata de care este vorba (de care si imi place) nu prea vorbim, doar din intamplare

Răspuns Câştigător
| Maramnt a răspuns:

Salut.Pune-mă în listă "maramnt", ca să pot să te ajut.

| stefanbc14 explică (pentru Maramnt):

Da-mi id-ul de mess

| Maramnt a răspuns (pentru stefanbc14):

Maramnt@yahoo.com, Stefan.

| stefanbc14 explică (pentru Maramnt):

Da-mi accept pe mess