| marian88s a întrebat:

vreau sa ma ajutati cum sa uit mai usor pe fosta iubita pe care o iubesc si tin la ea ca de o saptamana tot incerc si imi zboara gandu la eacryingsi nu stiu ce sa mai faccrying

6 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai distreaza-te, crede-ma pentru voi e mai usor sa uitati, iesi in oras, gaseste alta fata, daca tot nu reusesti atunci va trebui sa astepti sa treaca timpul. succes.

| SkittlesS a răspuns:

O saptamana e prea putin. ca sa o poti uita. mai asteapta

| Bubu4 a răspuns:

Iesi cat mai mult cu baietii in oras, la fotbal, la o bere. chestii de baieti. Poti merge la agatat doar pentru distractie, nu pentru o eventuala relatie. Ocupa-ti timpul cat mai mult posibil:*

| AlxMihai a răspuns:

Iesi cu prieteni, fotbal si trage o betie laughing)

| ANDREIsauTEDY a răspuns:

Maturizeazate... Treci peste! gaseste pe altcineva!:->

| marian88s explică:

Va multumesc!