| ronaldo07 a întrebat:

Cum sa uit fosta iubita? nu pot sa o uitcrying...este foarte frumoasa si nu pot sa ma obisnuiesc cu gandu ca nu mai stau cu ea.va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta frate iti urez multa bafta cu asta e greu. Nu mai pune niciodata suflet pentru o fata - ia-o ca pe un sfat.Eu m-am apucat sa ma joc Couter Strike, Metin2 si sa ma uit la desene animate, filme deoarece nu ma mai gandeam la ea si aveam o ocupatie. Sa stii ca daca nu o mai vezi o perioada (cateva luni) cu timpul va trece si o vei uita. Acuma la inceput fa ce ti-am spus mai sus.

Suces si multa bafta.

Funda? big grin

2 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

E greu sa o uiti.Stiu ca suna ciudat si poate rautacios dar uite'te la defectele ei la ce nu iti place...
Poate asta te va ajuta sa o "detesti"
E cam rautacios dar poate... functioneaza
Sau impaca'te cu ea si spune-i ca o iubesti.

| Pache95 a răspuns:

Pai daca ea s-a despartit de tine aunci ai un motiv destul de intemeiat ca sa suferi dar cu timpul va trece, tu incearca sa fii vesel. dar daca tu i-ai dat papucii atunci nu ai de ce suferii.trb sa fei si alte fete frumoase care sa iti placa.incearcati norocul cu ele. fa-o geloasatongue.si apropo sa nu iti pierzi increderea in tine