| boonnyk a întrebat:

Salut
o iubesc pe fosta iubita, tot timpul la ea ma gandesc, vreau sa ma impac inapoi, nici nu stiu cum sa mai procedez.
ajutati-ma va rog

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vise placute!
Cand te trezesti la realitate, cauta-ti alta...
winking

| Adry05 a răspuns:

Daca te-a refuzat deja sau ea s-a desaprtit de tine fara un motiv serios, nu mai ai sanse. Las-o si cauta alta sau bucura-te de timpul singur.

| Freya1 a răspuns:

Ceva o data rupt e greu si mai mult ca sigur inutil sa inozi deoarece ceva acolo care macina de mult a provocat ruptura si si daca reanozi risca sa se desfaca sau sa se rupa in alta parte daca intelegi ce vreau sa spun cu asta

| WaterDrop a răspuns:

Sufla nasul si iesi la o bere cu baietii mari.

| Caro34 a răspuns:

Daca o iubesti precum te lauzi; de ce ai lasat-o sa plece? Oamenii minunati nu trebuie folositi si parasiti! Nimeni nu este carpa de picioare a nimanui ci o parte din sufletul lui. Un om parasit nu mai poate fi asa usor de cucerit, apoi o a II - a sansa e adesea ca prima! Imi pare rau sa-ti spun insa cand in joc e sufletul cuiva, nu ne putem juca cu el ca si cu o minge, azi e a noastra si maine o dam altuia sperand ca, poate poimaine, o vom primi inapoi. Incearca sa ii spui deschis ca ai gresit si ca sentimentele pentru ea au ramas aceleasi; poate, poate o prinde! Si nu uita: cu lucrurile mai putin valoroase te poti juca, dar cu ceea ce are o valoare imensa, gandeste-te de mii de ori inainte sa o faci! Numai bine!

| Vvistula a răspuns:

Daca ea nu te mai iubeste si nu vrea sa va mai impacati e inutil sa mai incerci sa te impaci, cum sa te ajutam daca nu stim ce vrea si ea.

| cyupaku a răspuns:

Sun-o si intilniti-va si fii sincer in primul rand cu tine

| anonyymuusss a răspuns:

Lasă timpul sa vorbească

| Rebeca_Adina_1993 a răspuns:

Nu trebuia sa te desparti de ea s-au ea s-a despartit de tine