| MrAnonym a întrebat:

Vreau sa va dau o intrebare pare cam stupida, dar vreau sa impresionez o fata.Mereu vb cu ea si deja habar n-am despre ce sa vb.Ati putea sa imi dati niste sfaturi idei.Cine ma ajuta are FUNDA!

7 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai negramatical si vulgar si gata, faci tot ce trebuie. Daca nu merge spanzurate.

| neutrino a răspuns:

De obicei bunul simt iti spune ca nu trebuie sa te bagi in vorba cu cineva cu care nu ai ce vorbi.

| MrAnonym explică (pentru neutrino):

Pai vb cu ea si ea cu mine din placere, dar idee ne-m despre ce subiect as putea vb big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbiţi despre mine.

| StefanChriss a răspuns:

Din punctul meu de vedere daca vorbesti cu o fata si ajungi sa epuizezi toate subiectele de conversatie, fara sa mai apara altele noi, iar interesul a scazut, inseamna ca nu sunteti compatibili, sau interesul ei este scazut pentru tine, si de-aia nu se implica 100%. Nu are rost sa incerci ceva artificial, daca nu merge de la sine renunta, altcineva potrivit tie asteapta undeva, nu pierde timpul cu persoane nepotrivite, e irecuperabil big grin

| HowdidIgethere a răspuns:

Te sfatuiesc sa practici cateva sporturi. Pe urma nu uita ca s-au inventat rolele, bicicletele, paletele de tenis. Nu e necesar, nici posibil sa vorbiti tot timpul.
Daca nu sunt bani de tabere, mai cauta pe net voluntariat.
In orice caz trebuie sa ai un tonus bun, si asta vine prin miscare, nu prin citit.

| MrAnonym explică (pentru HowdidIgethere):

Am uitat sa spun ca ea este plecata in Franta.