| Andreiu68 a întrebat:

Trebuie sa ma ingrijoresc daca am 16ani si nu am avut o prietena niciodata si doar 1-2saruturi pe buze la 12 ani? Adica daca vreau sa ma combin cu o fata, poate dau gres la sarut ca nu stiu sa sarut! Cand trebuie sa sarut vine de la sine sau cum? ori trebuie sa exersez ceva?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te invata ea daca cauti, nu gasesti ceea ce trebuie

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Sigur.Ea are experienta, saruta icoanele si mloastele de pe la biserici si stie.laughing

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu uitam ca mai stie sa sarute si... eeajjemm laughing nu inteleg cum de trec peste astia si nu se gandesc la ce a primit in gura inainte sa dea de ei

| neutrino a răspuns:

Nu te ingrijora inca, dar de venit, nimic nu-ti vine asa, de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde e greseala aici? Pentru ca eu una, nu o vad. Esti impreuna cu o persoana cand ai sentimente puternice pentru ea si un sarut nu ar trebui sa te impiedice de la asta. Si nu mai folosi cuvantul '' combinat '', nu suna chiar asa de bine pe cat ti-ai dori tu.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Incearca cu oglinda de la baie. nimeni nu s-a nascut invatat. inveti pe parcurs. totusi nu-i baga limba pe gat din prima nu e elegant. experimentati incet incet

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Nu trebuie sa exersezi ci sa incerci sa schimbi parerea si punctul din care vezi lucrurile.

| dmmf a răspuns:

Nu trebuie sa exersezi cu nimic. O sa fie totul pe moment. Succes!