| candycane16 a întrebat:

Salut tuturor! Ajutati-ma va rog! Sunt confuza( Imi place un baiat,si dupa cite am vazut eu, am inteles ca si lui ii place de mine(ne priveam foarte des,retinea privirea,uneori isi lua repede privirea cind il priveam si eu...p.s mergem la aceeasi sala de forta). Nu demult am iesit intr-o cafenea si l-am vazut si pe el. Ne-am uitat iarasi lung unul la altul. Cind ne-am vazut la antrenament, el m-a intrebat daca eram eu fata pe care a vazut-o in local si asa am inceput sa ne salutam,el incerca sa intre in vorba cu mine cu intrebari de genul cmf,cum o mai duci,etc.(cind vorbim ii zimbesc,dar ii raspund repede) Eu sunt o fata mai rusinoasa. Nu pot sa-l privesc in ochi,cind il vad de departe,joc teatru ca si cum nu il vad. Prima data cind am facut aceasta, el m-a strigat din urma si s-a salutat si iarasi a intrat in vorba,insa astazi nu a facut-o( Astazi am trecut linga el si m-am facut ca nu il vad, si apoi peste aprox. 30 min m-a privit in ochi si nu s-a salutat( (ma deranjeaza faptul ca la antrenament 98% din timpul pe care il vad, el e mereu cu prietenul sau si nu pot sa vorbesc liber cu el). Ce pot sa fac acum? Ma simt foarte aiurea( Oare nu ma mai place?( Ma simt ca si cum as avea 15 anilaughing)) Merci anticipat!

4 răspunsuri:
| candycane16 explică:

Crezi ca mai sunt sanse?(

| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand el va fi interest de tine si va face un prim pas in aceasta directie. Pana atunci, vezi-ti linistita de antrenamente.

| Alexuta333 a răspuns:

E clar...baiatu crede ca ii dai cu flit! Lasa dracu orgoliu si rusinea si vorbeste cu el si observ-lwinking El doar ti-a copiat comportamentul happy

| xMArIuSs a răspuns:

Opreste-l si spune-i ce simti, baiatul nu poate ghici daca-l placi sau nu! Daca nu te place asta e daca da, mult noroc.