| 4ever_4560 a întrebat:

Am cunoscut un baiat in vara lui 2010. Dupa fata, am crezut ca este mai mic decat mine, dar de fapt era de aceeasi varsta cu mine (este putin mai scund decat mine)oadata a venit pe strada pe la mine si m-a salutat, stiindu-mi numele, iar eu l-am salutat nestiindu-i numele. Am facut rost de id-ul lui si am stat in acea seara de vorba...

La inceputul scolii s-a mutat la noi la scoala. Relatia de prietenie intre el si mine s-a cam delasat, cand ne intalnim, nici nu na mai salutam, uneori il salut eu si imi raspunde. la scoala il vad mereu prin pauze. cand am fost intr-o zi cu scoala sa impartim niste pliante, era si el acolo. intruna se uita la mine, iar eu cand m-a uitam la el isi lua privirea si se uita in alta parte. Odata, la scoala intarziasem si am alergat. el era in curtea scolii cu un grup de prieteni si stateau de vorba. inca nu se sunase, si el o lua la fuga spre clasa cand m-a vazut. nu stiu de ce nu vrea sa vorbeasca cu mine. Prieteni imi spun ca ma place, poate fi adevarat ca la inceputul verii(2010) se uita numai la mine si nu isi mai lua ochii, iar cand ma uitam la el privirea nu si-o mai schimba, ca acum.
Saptamana trecuta eu ma duceam la farmacie cu unchiul meu si mergeam pe strada. La o cotitura apare si el cu inca un baiat. El era cu skateboard iar celalalt baiat cu bicicleta (tot pe strada). eu am evitat sa ma uit la el, dar cand era mai aproape de mine m-am uitat la el si el se uita la mine. Dupa ce a vazut ca il priveam si-a schimbat repede privirea in alta parte. El si prietenul lui puteau sa mearga pe partea dreapta a strazii (eu si unchiul meu mergeam pe partea stanga iar ei veneau pe dreapta), dar prietenul lui a ramas pe partea dreapta, iar el se tot apropia de mine. El nu este imid. La scoala sta cu un grup mare de baieti. voi ce credeti? ma place sau nu? am sanse? Sincer (FUNDA)

2 răspunsuri:
| teutzikka a răspuns:

Da

| sebiyi a răspuns:

Ai, dar nu f. mari...
1. Cati ani ai?
2. Daca ai intre 10-15 trebuie sa iti faci "o alta relatie" (sanse de reusita 70%) ca sa il faci gelos... Va reactiona iti spun din proprie experienta happy
3. Daca ai mai mult de 15 ani da-te la el!
4. Fundita? happy