| pOoFuleTz a întrebat:

Salut tuturor happy am o mica problema si nu stiu ce sa fac, HELP ME PLEASE :S problema e ca nu stiu ce baiat sa aleg, sunt intr-o gashka si sunt 2 baieti sunt confuza cum se komporta ei cu mine. ultimul timp nu inteleg daca imi mai place de unul din ei, cu Sandu ma simt foarte bine cu el e interesant dar majoritatea persoanelor chiar si rudele spun ca nu e frumos ca nu e bun, dar cu el ma simt foarte libera. Dar cu al 2 baiat Igor cand ma atinge simt niste fiori, dar ma deranjeaza faptul ca e timid ca permanent tace, cind iesim mai aborda niste teme care nu imi sunt interesante. Vorbeste foarte mult la telefon si mi se pare ca are prietena. Mi se pare ca sandu e mai romantic si cu el e mai interesant. Sunt confuza nu stiu ce sa fac. (( va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| candycane16 a răspuns:

In primul rind nu asculta ce spun altii, zic de rude sau cine mai e acolo. poti sa scrii pe o lista numele acestor doi si sa scrii plusurile si minusurile la fiecare, aceasta e una din metode. iar 2, eu in locul tau l-as alege pe baiatul cu care am multe in comun, cu care pot discuta foarte mult, deoarece comunicarea e fffff importanta in relatie, m-am convins de aceasta, as alege un baiat dezghetat, cu care sa facem nebunii impreuna.
succese tiekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cine iti da cea mai multa atentie si acea va pi persoana adecvata pentru u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place de Sandu iti place de Sandu! Nu asculta ce iti zic rudele ca nu e bun si alte chestii! De el iti place si gata.Intreaba-l daca te place.
Succes!

| Three_3904 a răspuns:

Hey
buna! dar stii tu trebuie sa alegi baiatul care iti place tie nu altora! pentru ca trebuie sa gendesti logic ca de exemplu ar trebui sa te casatoresti si ai de ales intre doi baieti pai trebuie sa il alegi pe cel care iti place tie nu altora doar nu ai sa traiesti o viata intreaga cu un baiat care nici macar nu-ti place ca sai multzumesti pe alti uh trebuie sa te multzumesti pe tine! mult succes:*:*