| Mariusica369 a întrebat:

Salut tuturor. Am o problema si am nevoie de un raspuns urgent. Am cunoscut o fata care-mi place si acum cateva momente imi facusem curaj sa o sun insa mi-a spus ca nu poate vorbi(era in autobuz) si A ZIS ca ma va suna ea mai pe seara. Acum mi-am pierdut tot curajul si as vrea sa-mi spuneti cum sa o abordez adica...cum sa o invit maine in oras.pls urgent!

Răspuns Câştigător
| Renard a răspuns:

Dacă ea o să te sune nu ai ce face decât să îi spui direct dacă vrea să iasă mâine la un suc. Cum aş proceda eu " Scuza-mă că te-am surprins într-un moment mai aglomerat şi agitat fonic dar eram foarte nerăbdător şi convins că nu îmi vei refuza invitaţia la un suc mâine", poate mai la îndemână ar fi să îi trimiţi un mesaj pe acum şi o să vezi dacă te sună sau nu...Succes şi sper să accepte happy

5 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

Buna! happy

Cand te va suna, probabil te va intreba de ce ai sunat-o, daca ai dorit sa ii zici ceva sau pur si simplu ai vrut sa vezi ce face. Atunci ii poti spune ca ai ceva sa ii spui, dar ca ai dori sa o faci face to face. Si ii propui sa va intalniti maine. Curaj! apoi vin si ideilehee hee

Bafta!

| Anna_1282 a răspuns:

Pai te duci la ea si ii spui ca ai vrea sa va vedeti.sa mai discutatiiiwinking

| OneLa16 a răspuns:

Uite eu sunt fata, si nu cred ca ar trebui sa o abordezi intr-un fel sau altul, ...fi tu insuti. Doar ia-ti curaj si invit-o fara smecherii doar cu cuvinte din inima si 100% nu te refuza!

| lollypop_4293 a răspuns:

Pai in primul rand fetele nu vor lasi. deci eu zic sa-ti iei inima in dinti sa te duci sa-i spui. daca a spus ca te va suna inseamna ca este cat de cat interesata. ca nu o va face asta e partea a 2a. doar e fata. big grin nu o suna nici tu sa nu pari disperat. Pur si simplu spune-i ca vrei sa te duci neaparat la un film si ca ti-ar place sa te duci cu ea sau ca sa mergeti la un suc. Ai grija sa faci tu cinste laughing daca nu accepta nu o forta, fata vrea sa fie independenta. Oricum bafta si iti spun eu ca daca te place macar un pic o sa-ti cada in brate sigur. fi tu insuti. bafta multaa

| Freaki a răspuns:

Deci, imi spun si eu parerea :].
Nu cerd ca ti-ai piierdut curajul doar tu singur te faci sa crezi asta; Stiu cume cand esti langa ea parca te blochezi; Daca nu ii poti spune in fata ca vrei s ao inviti in oras, scrie-i o scrisoare; In care o inviti in oras, si poti sa ii trimiti un buchet de flori ceva romantic : ]. Trebuie, s ao cuceresti ^^.