| killeros a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu un mic complex... Mi-am inceput viata sexuala cu prietena mea (17 ani ambii). Si acum dupa primul act imi este team sa nu se fii intamplat ceva sad. Sunt nelinistit desi am folosit prezervativ.Totul a fost ok nu mi-am dat drumul in ea nu s-a rupt prezervativul nimic...doar ca sunt nelinistit si as vrea sa aud niste consolari, sau macar pareri, va rog! dau fundita! Va rog NU raspundeti la misto!

Răspuns Câştigător
| Monica_7453 a răspuns:

Stai linistit, daca nu s-a rupt prezervativul nu se va intampla nimic. Si oricum, toti vom trece prin asta. daca nu puneai itrebarea asta acum o puneai mai incolo.
Nu-ti fa griji, nu se poate intampla chiar nimic big grin big grin

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Linisteste-te, nu s-a intamplat nimic! Doar ca asa pateste toata lumea cu capul pe umeri cand o face prima oara! E o neliniste ce vine din faptul ca e ceva nou! Dar cu timpul va disparea! Oricum, sa va protejati mereu, sa nu riscati iaurea! Riscati doar cand va doriti cu adevarat un copil! Bafta si stai linistit!

| Dennys1521 a răspuns:

Stai calm nu e nici o sansa sa fi ramas insarcinata, daca a fost cum zici tuhappy
e normal sa te simti asa

| Monica_7453 a răspuns:

Asteapta sa vezi daca i vine ciclu.si pentru orice eventualitate la 21 de zile dupa contactul sexual sa faca un test de sarcina. oricum nu ramane insarcinata.Stresul vostru, atat. xD

| Biscotte a răspuns:

Buna. Daca nu s-a rupt si nu ti'ai dat drumu in ea de ce iti faci griji. Stai calm ca nu are ce sa se intample. daca esti atent totul o sa fie bine. Si ai grija pe viitor.

| optical a răspuns:

Adica iti pare rau ca ai f*****?laughingmergi ma mai departe cu capul sus!

| killeros explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Dar peste toate astea cum as putea sa fiu sigur ca nu s-a intamplat nimic? Sa astept sa ii vina ciclul luna urmatoare? Sau?