| crist20 a întrebat:

Salut tuturor.aseara am facut dragoste cu prietena mea pentru prima data. Foarte putin nu am folosit prezervativul, in jur de cateva zeci de secunde. dupa care actul s-a consumat cu prezervativ. Exista vreo sansa ca in acele cateva secunde ea sa fi ramas insarcinata? nu are nicio simptoma dar.nu prea am eu stare, nu stiu ce-a fost in capu meu straight face multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Battery a răspuns:

Nu, atat timp cat nu ai ejaculat nu are cum sa o fi lasat insarcinata. Stai linistit.

| Jigsaw a răspuns (pentru Battery):

Se poate rămâne insărcinată şi de la lichidul preejaculator.

| crist20 explică:

Am uitat sa mentionez.ciclul ii vine dupa 18