| Anonimus197568 a întrebat:

Salut tuturor ce sfaturi imi dati pentru a cuceri o fata sau cum sa ii zic ca vreau sa fie prietena mea si nu vreau chesti de genul copy -paste dupa net.Cel mai bun raspuns primeste vot si funda

Răspuns Câştigător
| IuliaaMihaela a răspuns:

Nu e nevoie sa "cuceresti" o fata.
Tot ce trebuie sa faci e sa... Ei bine totul vine de la sine! Daca iti place de ea, spune-i numai decat. Alfel risti sa ti-o ia altcineva inainte.Dar daca esti mai timid, poti sa vorbesti pe mess cu ea.Trebuie sa vezi si ce gen e ea. daca e si ea timida sa nu o "iei prea tare".
Oricum, trebuie sa stii ca tebuie sa fii sincer si. spontan.

7 răspunsuri:
| NedeaAndrei a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta in sensul bun, sa nu fi un cocalar si sa eviti sa iesi din tipar, sa fi altfel fata de restu.Fi sincer cu ea, exprima clar ceea ce simti si in rest totul vine de la sinehappy Bafta!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| val18 a răspuns:

Pai asta ar trebui sa vina de la tine sa ii spui ceea ce simti tu!

| Annca99 a răspuns:

Sa fii sincer cu ea laughing