| Cristi1114 a întrebat:

Salut tuturor!
Cum pot cuceri o fata? mereu imi spune ca sunt dragut si cand ii spun ca si ea e frumoasa zice ca e urata dupa ii zic ca si eu sunt urat si zice nu ca sunt dragut ne pupam pe mess etcc...

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toata lumea se pupa pe mess. Cei capabili se pupa in realitate. Asadar, este timpul sa va intalniti.

| july00 a răspuns:

Pai nu pe messlaughing..invit-o undeva.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

O fata cand spune ca este urata asteapta mai multe complimete din partea ta, nu stiu ce mai astepti spune-i ceea ce simti cu adevarat si vezi ce se va intampla

| 23Suiram a răspuns:

Spune-i ca inca n-ai vazut nimic urat la ea, dar trebuie sa va intalniti ca sa studiezi problema mai deaproape. Daca accepta, atunci priveste-o cu mult interes ca si cum ai studi-o si spune-i ca are ochii foarte frumosi, doar ca nu-s la fel. Unul este de stanga, celalat de dreapta. Apoi nasul este un pic mai dragut ca al tau, dar sa nu devenim increzuti, iar buzele... nu stii ce sa spui.Aspectul este OK, dar gustul, trebuie verificat. Daca iti da voie inseamna ca ai cucerit-o sau esti foarte aproape. Daca nu, ii spui ca nu poti verifica totul si ramai la parerea ca ea este cea mai frumoasa.In orice caz parerea ta trebuie sa ramana neschimbata.

| beautygirl1000 a răspuns:

In primul rind..fii tu insuti, demonstreaza-ti sentimentele, fa-o mereu sa rida, fa-o sa se simta frumoasa. Poti sai dai si un sarut cind va fi timpul, spune-i ceea ce simti, va aprecia mult))