| kevinn a întrebat:

Salut tuturor,
O intrebare pentru fete: cum ati prefera sa fiti abordate de catre un baiat?big grin. In mod direct, adica sa se prezinte si sa isi exprime clar intentia de a te cunoaste?
Orice alta parere e binevenita, multumesc.

Răspuns Câştigător
| GeOrGy2o1o a răspuns:

Mie cel putin mi-ar placea foarte mult ca un baiat sa imi spune direct dar sa fie si un pic subtil.Incearca sa o cunosti pe ea inainte de a te cunoate ea pe tine pentru ca asa vei stii daca e potrivita pentru tine...

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca mi-ar place sa vina un baiat pe care nu l-am vazut niciodata si sa intre in vorba ca din senin... e aiurea pentru mine, as crede ca ascunde un scop precis...ca e tupeist!

Acum depinde si cat de galant si fermecator e...

Eu una prefer ca inainte de relatie sa imi fie prieten, sa il pot cunoaste inainte de a ma decide...

| Crisu a răspuns:

Pai pana la urma ambele metode sunt frumoase.ca e sincer e palpitant si toate astea, dar in mod indirect te face chiar sa tii la el si sa ai incredere pentru ca el arata ca are si putin respect, dar daca te abordeaza in mod direct. ce garantsie ai? oricum ambele metode sunt si riscante, dar si interesantehee hee

| andreea_9470 a răspuns:

Direct e mai frumos si mai emotionant...as prefera asa, decat sa tot astept dupa el pana se hotaraste sa-mi spuna ca ma place si dupa aia inca nu stiu cat timp pana se decide sa stea cu minelaughing

| Delire a răspuns:

Sincer! eu as prefera in mod direct!:*

| AnToOniiia a răspuns:

Mi-ar placea daca ar flirta cu mine(mi-ar spune ca arat f bine, m`ar atinge "din inatmplare", mi-ar mereu apararea, chiar si cand nu am dreptate s. a), daca ar fi in preajma mea mult timp, daca mi-ar arata ca ii pasa de mine, daca ne-am mai "bate" si abia dupa as prefera sa ma abordeze(si atunci sa`mi spuna exact ceea ce simte si sa`mi dea un sarut pasional :X )

| alexeanca a răspuns:

Sinceritatea e cea mai buna."Uite ce e, eu te plac.Trimite-ma la plimbare sau mai bine spune-mi ca ma placi si tu".

| ScandaL a răspuns:

Mod direct laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt baiat asa ca te pot ajuta invita-l la un suc, mergeti la film sau mergeti la plimbare iar pe la sfarsitul intalniri il intebi sa la inceputdar daca te place o sa continuati intalnirea da ca nu nu mai are sens sa mai continuati.mult succes.