| danny_5176 a întrebat:

Buna!
Doua intrebari pentru fete big grin
Cum preferati sa fiti "abordate" de un baiat care va place? Direct (fata in fata) sau indirect (facebook, etc.)?
Care sunt lucrurile care conteaza cel mai mult in abordarea lui?
Ma astept la raspunsuri diferite asa ca orice raspuns e apreciat
Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca este interesata 50%,te baga in seama, daca ii zici in fata nu prea vorbeste cu tine, mai mult te goneste de rusine.
Mai bine incearca virtual si pe urma fata in fata.
Macar virtual stii ca nu te bate laughing
Si cand ai sa ajngi fata in fata ori iti da una, ori te goneste, ori accepta.
pa-ba!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa poza esti Jonny Bravo.

| Satango a răspuns:

Bună Dani!

1. Direct - faţă în faţă aş vrea să mă facă să mă simt bine prin ceea ce e. Să-mi arate ce simte, dacă mă respectă prin fapte. Indirect vreau să fie cât mai vorbăreţ să nu mă plictisească, desigur acele vorbe să fie pe placul meu, ceva interesant, ceva drăguţ.

2. Lucrurile care contează cel mai mult în abordarea lui sunt : sinceritatea. Momentul în care nu e de acord cu mine şi atunci când greşesc şi vrea să îmi facă pe plac ci şi atunci când îmi spune că greşesc şi de ce. Faptul că mă face să-l plac pentru ceea ce e.

Baftă!

| danny_5176 explică (pentru Satango):

Multumesc de raspuns insa laughing)
Fata in fata sunt ciudat cu persoanele care nu le cunosc
Prin mesaje nu prea sunt vorbaret.
Deci am incurcat-o daca vreau sa ma dau la o fata ca tine laughing

| Satango a răspuns (pentru danny_5176):

laughing. Ok.

| Albnegru10 a răspuns:

Direct. Fata in fata. Trebuie sa-i vad privirea.

| ValentinnaV a răspuns:

Mai bine sa dea intai un mesaj pe facebook sau de ce nu un mesaj pe telefon daca are numarul meu..na..asa e mai sigur, nu pot sti cum reactioneaza prietenii mei sau ai lui daca ne vad vorbind din prima fata in fata.Nu risc laughing