| Maritimo a întrebat:

Salut Tuturor! Prietenii problema mea e urmatoarea cunosc o fata de ceva vreme si nu stiu de ce am o vaga banuiala ca ma place motivele sunt ma pupa, ma imbratiseaza, sta aproape de mine mai in gluma mai in serios imi ca ma iubeste destul de des. Pe langa aceste lucruri ar mai fi faptul ca eu am fost cu o fata de la ea din clasa si ea s-a suparat pe mine pentru motivul ca ea nu se intelegea bine cu acea colega si ca ea iar fi furat multi amicii si incepuse sa zica la niste prietenii comunii ca eu si cu colega ei nu ne potrivim, in cele din urma m-am despartit de acea fata pe motivul ca incepuse sa ma deranjele toate aberatiile pe care le auzeam.De mentionat faptul ca l'am pus pe un prieten sa o intrebe daca ma place si ea a zis ca ma considera ca pe un prieten foarte bun. Credetii acea prietena a mea ma place. Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Da, te place, chiar foarte mult si de mult timp.

| BubuLina999 a răspuns:

Da te place. aceasta atractie pentru tine si. o manisfesta poate in moduri care te deranjeaza. dar asta e... ceea ce conteaza e ca te place si poate ar trebui sa incerci o relatie cu ea daca si tu o plci. ea ti. a aratat ca tine la tine.|:*

| Nykwtza a răspuns:

Eu cred ca te place foarte mult! ba chiar te iubeste! incearcati norocul cu ea! ea tia aratat (dupa cum se vede) ca te iubeste! baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii big grin Eu cred sigur k te place...Dar tie iti place de ea? ..Pentru k daca si tie iti place de ea, trebuie sa-i arati cu adevarat k o iub..De exemplu : sa-i faci complimente, sa te comporti cu ea cat mai frum si chiar sa-i arati ca iti pasa de eahee hee Iti urez succes! big grin
Ciaowave:*