| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Pun aceasta intrebare pentru ca nu stiu cum sa ma comport in faţa fetelor deoarece sunt foarte timid si virgin spre rusinea mea la varsta de 21 de ani. Deci, cum ar trebui sa ma comport in faţa unei fete?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Nu prea sunt in masura sa dau astfel de sfaturi dar ma pricep la asta si in plus sunt si fata. E dificil mai ales pentru o persoana timida sa discute liber mai ales cu o persoana care nu o cunoaste de mult timp. In primul rand unei fete nu ii place un tip care nu e sigur pe el. In al doilea rand fetelor le plac tipii indrazneti care sa le faca pe plac. Asta poate nu e in avantajul baietilor insa asa este. Eu cred ca daca incepi asa totul o sa fie bine. Mai departe fi tu insuti cucereste-le, da-le pe spate, mai stiu eu..arata-le ca esti cel mai tare. Succes. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Http://secretulseductiei.ro
Poti sa pui si intrebari acolo :P, la articole.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu e o rusine sa fii virgin!
In fata fetelor ar trebui sa te porti normal, natural, la fel cum te porti in fata familiei sau amicilor. Ele trebuie sa te cunoasca asa cum esti tu cu adevarat, nu trebuie sa te prefaci pentru ca mai devreme sau mai tarziu adevarata ta fata va iesi la iveala.
Sunt sigura ca o sa intalnesti fata potrivita, care sa te accepte asa cum esti happy

| mat31new a răspuns:

Sa stii ca nu e ceva rusinos sa fi virgin/a.

| Chio9 a răspuns:

Odata ce te-ai masturbat nu mai esti virgin. Ca nu ai avut un contact sexual. asta e alta treaba. Pai ce sa zic pentru inceput cauta o fata la fel de timida ca tine sau chiar mai timida si impreuna o sa reusiti sa scapati de timiditate. Apoi totul o sa fie okeywinking Sper ca te-am ajutattongue

| Ina93 a răspuns:

De-si esyi baiat ..ai trebui tu sa fi ala cu tupeu ..parerea mea ar fi sa faci cateva iesiri cu gasca ..si poate asa o sa iti pierzi timiditatea.

| Baniptc a răspuns:

****-o baaaaaaa!