| ToffyNR1 a întrebat:

Buna fetelor! De ce ma adresez asa? Pentru ca e o intrebare special pentru fete.Deci sa zicem ca imi place foarte,foarte mult de o fata,dar nu stiu cum sa o fac sa ma placa si ea,adica sunt foarte timid cu chestii de genul asta si ceea ce ma face si mai timid e faptul ca nu stiu nimic despre fete,ce le place,cum le place sa ma comport cu ele, nici nu stiu sa imi dau seama daca ma place o fata.Deci ce ar trebui sa fac? Eu sunt un om simplu,adica nu imi plac frizurile acelea ascutite, nu umblu cu pantalonii rupti in genunchi si chestii din astea.Pot sa spun ca am un caracter mai...mai nazdravan asa,uneori sunt de treaba, dar cel mai mult sunt zapacit.Va rog mult sa ma ajutati! Dau fundita!:X

Răspuns Câştigător
| FreakzEmil a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Si in al doilea si eu am trecut prin ce treci tu pai pur si simplu ii spui ca o IUBESTI! si nu sari asa direct pe ea sa-i zici du-te intr-un loc mai linistit sau cand e ea singura sa nu mai fie si alti prin preajma si ii spui pur si simplu si dupa iti spun ca te va durea in pl dupa ce ii vei zicewinking Bafta!
Funda?

5 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Prin ras poti cuceri si o inima de piatra.

| Raizen69 a răspuns:

Cel mai simplu mod e sa ii zici in fata deoarece chiar daca te refuza vei capata experienta si oricum nu ai nimic de pierdut plus te va ajuta sa ai mai multa incredere in tine.

| LucyLiu a răspuns:

Fetele sunt niste fiinte delicate care trebuie "manevrate" delicat... daca iti place fata ar fi bine ca mai intai sa o cunosti, apoi sa te dai la ea este cam mult spus. sa o faci sa rada, sa o faci sa aiba incredere in tine. daca ii castigi increderea, atunci poti trece mai departe.cand vei gasi momentul oportun, ii poti spune sentimentele tale pentru ea, iar atunci va fi momentul adevarului. daca nu te acceptat, nu trebuie sa fii ruinat din aceasta pricina.macar ai incercat.si nu uita: NU CONTEZA CE ESTE PE DINAFARA, CONTEZA CE ESTE PE DINAUNTRU! Sper ca te-am ajutat.BAFTA!

| marius9696123 a răspuns:

Ii zici ca a pla de 20+ cm si daca ajungi sa eu tragi si tio vede n-are nmc ca doar nu pune rigla pe ea laughing)))rolling on the floor))))

| ToffyNR1 explică (pentru marius9696123):

Hmm...si daca ii zic cat o am in realitate de 23 ce crezi ca zice?laughing