| marius9191 a întrebat:

Sunt cam timid cand vine vorba de fete, cum pot scapa de asta? cum ar trebui sa ma comport

Răspuns Câştigător
| gabytofan a răspuns:

Timid? Pai de ce? daca esti timid sa le spui fetelor ce simti tu pentru ele atunci fale pe ele sa faca primul pas adica stai mai mult cu persoana iubita, mangaio, invit-o la petrecerile care le organiszezi nu conteaza cum arati fisic.Conteaza interiorul tau.Fa cum iti supun si nu vei da gres, fii tare ok?

| marius9191 explică (pentru gabytofan):

Mrsi.asa o sa fac

4 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Intreabate de cate ori ai incercat sa faci ceva.
Daca din 100 te-au repins toate atunci chiar ai o problema.
Asa ca dai bataie ca in acest joc doar experienta face diferenta.

| marius9191 explică (pentru sunetul):

Daca am vrut ceva de la o fata...din cate ai zis u doar trei sau patu au refuzat mersi

| KaterinkaBoy a răspuns:

Prietene n-ai de ce sa-ti faci griji.Pur si simplu vorbeste cu fata care iti place si invit-o la un suc sau la o plimbare.Nu o sa se intample nimic daca te refuza.Nu o sa vina nimeni sa-ti taie capul.Nu te mai gandii ca esti timid! Fa exact opusul.Incearca sa fi sigur pe tine si indrasnet! Succes!