| Armando_2690 a întrebat:

Salut tuturor, sunt Armando am 15 ani si sunt cu o fata de 2 luni aproape, tipa e din clasa de la mine si e de origine turcoaica, in astea 2 luni a fost dragoste cu nabadai laughing pot spune pentru ca ne tachinam reciproc, la inceput toate bune si frumoase dar pe parcurs au inceput certurile, ea mi-a povestit despre trecutul ei ( ma refer la relatii ) si atunci cand ne mai certam tot ii ziceam de fostii ei ...la care si ea la fel laughing despre fostele mele, ma rog nu era atat de grav, dar pe parcurs certurile astea a inceput sa le ia la misto, si niciodata nu mai puteam vorbii serios cu ea, ( Chiar daca ne certam ne iubeam super mult ), ok ne certam ne impacam ne certam ne impacam, mai incolo toate bune si frumoase i-am cunoscut familia, si ea la fel, mergeam la ea, si ea la mine happy, dar in spre finalula acestor 2 luni eram la ea intr-o zi acasa, si am intrat pe facebookul ei, si am vazut o conversatie cu ea, cu un turc ( nu stiam ce scrie pentru ca nu stiu turca ) si ma rog a incercat sa imi explice ca bla bla bla nu e ceea ce cred. dar am tradus toata chestia aia si din tot ce am inteles, ( ea flirta cu el), asa a facut din totdeauna, ori sa ma faca gelos ori nu stiu, si totusi a reusit, si in ziua de azi face la fel nu stiu ce pot sa fac, o iubesc dar daca ma despart (din nou) de ea imi e greu, ce pot face! astept raspunsuri.mersi!

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Se stie din totdeauna ca fetelor le place sa flirteze. Eu am stat cu o cineva 2 ani si a flirtat cu mai multi. Acum depinde de ce vrei tu sa aveti. In principiu vorbeste cu ea si fa-o sa se puna in situatia ta la figurat. Deci schimbati un pic locurile si vezi daca ii place. Daca nu las-o in pace si eu m-am despartit dupa 3 anibig grin Nu e usor dar este o vorba in popor: " Dupa femei si dupa autobuz nu e de fugit pentru ca tot timpu vine alta/altu"!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inca sunteti copii si va certati de la orice, exagerati tot.

Nu e frumos ce face ea, dar e de preferat sa evitati certurile.

Faptul ca a flirtat pe net cu altul nu e tocmai moarte de om, fiecare mai avem momente in care vrem sa vrajim si pe altii.
Oricum, voi su8nteti la varsta in care experimentati foarte mult si nu sunteti atat de statornici!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
faptul ca a vorbit pe netul ca altul nu e nimic grav...si eu mai am momente cand fac misto de unii pe net...asta nu inseamna ca filtrez cu ei sau ca am ceva cu ei. asta poate a fost si in cazul ei.

| AndaWest a răspuns:

Sa faci si tu la fel ca sa vada cum e, si eu mai fac cateodata asa ca sa imi bazai partenerulhee heedaca n-o sa-i convina ca ai facut si u, iy pui conditia sa fie serioasa, ca nu mai faci

| Armando_2690 explică:

A