| 8Biia a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva timp si bineinteles noi tot vorbind ne-am atasat unul de altul, ne iubim. Dar cu toate astea ne certam din nimicuri dar ne impacam repede si ne tachinam in fiecare secunda. Credeti ca tachinarea este un mod de a ne exprima iubirea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu?
Cearta ridica nivelul adrenalinei si impacarea e partea cea mai dulce a oricarei relatii!
happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Asa iubesc unii, iar dragostea lor se numeste iubire cu nabadai.