| mikici a întrebat:

Salut tuturor sunt necajit pentru ca nu am prietena si nu sunt nici foarte timid ce as putea sa fac ca sa nu fiu respins de fete?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa stai dupa ele, te va gasi ea sau o vei gasi tu cand o sa-ti curga balele dupa ea si vei tremura de emotii ea simtind acelasi lucru producanduse dragostea la prima vedere.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Ca sa nu fii respins trebuie sa le atragi nu?
Ia gandeste-te tu cum poti atrage o fata? happy

| AnaRadu a răspuns:

Hei.
Trebuie sa intri pe sub pielea lor. Fetelor nu le plac badaranii sau baietii care vorbesc urat in preajma lor dar mai ales nu le plac baietii care uit de ele. Stai mai mult in preajma fetelor si o sa iti fie bine. Vezi sa nu pui intrebari ciudate si nici sa nu te astepti la prea mult intr-un timp scurt. Stai pe langa ele, fate placut si dupa vor veni ele la tine. :3

| MaharradJah a răspuns:

Sa le cuceresti cum trebuie! Daca raspunsurile celorlalti nu te ajuta, intreaba-ti parintii sau si mai bine, ia sfaturi de pe net, de la prieteni!