| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani. Vara aceasta as vrea si eu sa imi fac o prietena tongue Unde as putea cunoaste cat mai multe fetE? Sunt un tip timid si nu frecventez cluburi etc. Please help

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La strand (si cu ocazia asta vezi si foarte clar cum arata!), in parcurile cu role sau pe pistele de biciclete (unde te prefaci ca esti incepator!), plimba catelul vreunui vecin prin parc si ocheste si tu fetele de pe acolo (ai vazut reclama la vodafone, cea cu cateii!)...etc.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pai aceea fata pe care o cauti poate fii oriunde!smug
Incearca in grupul tau de prieteni; poate ti-a atras atentia vreo fata candva.
Iesi mai des:
-prin parcuri
-in oras la MC, KFC
-la shopping(nu e chiar asa masculin, dar vei gasi multe fete pe acolo)tongue
-in Mall
-la strand
Cred ca iti va fi mai usor sa te orienetzi catre una dintre amicele tale, avand in vedere ca le cunosti si asta prinde foarte bine intr-o relatiewinking
BAFTA!:*

| TabooR a răspuns:

Hai frate I don't want to see ai tradat baieti ti-au raspuns niste fete la toate astea nu trebuie sa faci in felul tau si ai aici o groaza de sfaturi utile fetele se pricep mai bine decat baietilaughing

| Marcelino a răspuns:

Toate locurile mentionate sunt foarte bune dar mie tot un club mi se pare cel mai potrivit. Atmosfera de acolo iti da inspiratie si muzica te indeamna sa cunosti persoane noi.(mai ales pe ringul de dans)

| ReadyToHelp a răspuns:

Pentru inceput poti sa faci cunostinta pe net de exemplu pe faces.md sau pe odnoklassniki.ru sau facebook.com asta e o metoda buna daca tu esti timid

| yunnyaaa a răspuns:

Pai iesi pe afara.Mergi la strand.Roaga-ti prietenii sa-ti dea niste iduri de fetebatting eyelashes. Poti face multe. Aaa. poti intra pe chatul TPUbatting eyelashes nu se stie niciodata pe cine cunosti.big hug Multa Baftakiss!

| Aicilef a răspuns:

La mare.happy