| Acru a întrebat:

De vreo luna jumatate imi place de o fata... Ei i-a placut de mine, dar am cam respins-o; asta acum 2 ani. Ea,, a mai fost"cu multi baiati(din cate am auzit) de atunci. Dar eu nu am avut prietena de cand ma stiu! Acuma sa nu va imaginati ca sunt gras, urat ca dr*** cu ochelari si morocanos, din potriva sunt:atletic, slab(cu ceva muschi dar slab), frumos(dar nu stiu 100%, doar de la fete), cu simtul umorului la maxim(toata lumea se simte bine cu mine). Doar ca eu n-am vrut pana acum prietena...Deci ce as putea face sa vina ea la mine?(Mie imi e cam >rusine=sunt si timid)?
Ce calitati as putea folosi, ce defecte as putea sa nu le folosesc(si cum).
Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Cu atuurile personale, cu sinceritate si fara timiditate. Chiar daca ea are experienta si tu nu ai, nu trebuie sa "vada" acest lucru. Cu o introducere plina de romantism si umor(unul din atuurile tale), poti s-o faci sa inteleaga ca esti un baiat de nota zece.

1 răspuns:
| malinne a răspuns:

Vorbeste cu ea si gata.