| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau sa ma lamuriti si pe mine. Am fost cu o fata 3 saptamani si ea de la inceput mi-a spus ca vrea sa facem dragoste, cam intr-o luna sa fie pregatita, ea vazand ca eram si singur acasa de 2 luni cam in fiecare seara venea la mine, si totul bune si frumoase, ne-am certat de 2 ori si cam atat. Pana intr-o zii cand mi-a dat mesaj si imi spune ca avem opinii diferite si ca ne certam prea mult si gata. straight face Nu inteleg ea ma ruga insistent sa ne culcam si acum... straight face. Venea mereu la mine si facea numai nebunii. Oare care sa fie motivul adevarat?

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Poate ca de aceea ti-a zis asta pentru ca n-ai facut dragoste cu ea! Sau si-a gasit altul mai bun decat tine.Ar trebui totusi s-o intrebi pe ea de ce a facut figura asta.Succes! Funda?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Atunci,ea nu este fata pe care tu o cauţi, nu este fata potrivită pentru tine. Bucură-te că s-a întâmplat aşa.Era loc şi de mai rău.

| XK a răspuns:

Exista 2 variante:

1)Nu ai facut sex cu ea, si te-a pus pe liber.

2)Ai facut si nu a fost multumita, si te-a pus pe liber.

| Laminin a răspuns:

Pai poate asta astepta. Sa faceti dragoste. Si daca tu nu ai accepat, te-a parasit. Urat! no talking

| Cdzgariat a răspuns:

Te-a lasat din cauza ca s-a plictisit de tine sau pur si simplu si-a gasit pe altul.E posibil sa se fii sepriat de tine deoarece data in care v-ati propus sa faceti dragoste nu e bine sa o programatistraight face, totul vine de la sine nu ca "peste o luna o sa fiu pregatita", in toate cuplurile cam asta e problema si din cauza asta mai fug fetele de baietii.

| skzstyle a răspuns:

Pot sa va zic ca sigur nu are pe altu, ca ea nu mai vrea o perioada de timp sa aiba p cineva mi-a si zis ca ii pare rau pentru ce a facut, ca s-a prefacut ca sa fiu fericit, ca si eu am facut-o fericita ca are niste probleme dar pentru mine nu conta. si de asta a spus ea ca s-a prefacut. Ca a asteptat sa se schimbe ceva dar nu mi-a zis ce

| skzstyle a răspuns:

Multumesc pentru toate raspunsurile. SI 9x9 nu ai dreptate

| stella_1123 a răspuns:

A gasit si ea o scuza pentru ca a gasit pe altul

| Bell_4716 a răspuns:

Nu pe toti poti sa ii crezi deci poate fata a inteles ca nu sunteti potriviti! Sau a vrut sa se foloseasca de tine! in ziua de astazi aproape in nimeni nu poti sa ai incredere! cel mai bine ar fi sa te duci si sa o intrebi! Si sa iti dau un sfat:Nu lasa pe altii sa iti rezolve problemele personale, viata ta este doar a ta si nu atinge pe nimeni.deci nu tare sa asculti de sfaturile primilor intilniti... poate nici chiar pe ale mele! Succes.