| Gabiiiiiii a întrebat:

Salut tututor.
De curand imi place de o fata din liceu la mine, suntem amandoi in a 12-a, la profiluri diferite, dar o mai vad in pauze intr-un loc unde se fumeaza. Nu ne cunoastem absolut deloc, doar din priviri. Cum as putea sa-i atrag atentia? De curand s-a despartit de prietenul sau. Precizez ca eu sunt un pic mai timid si nu as vrea sa par un badaran, ci sa-i atrag atentia intr-un mod frumos.

Multumesc anticipat! Dau si funda, bineinteles.

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ofera-i o tigara

| Kira5854 a răspuns:

Fumezi? Daca da, du-te si cere-i un foc, apoi incepi o discutie cu ea prefa-te ca nu o cunosti deloc, o intrebi la ce profil e, ce clasa, daca ii cunosti un coleg intrebi daca e in clasa cu el, intrebi ce muzica asculta, zici ceva de bac daca nu, orice iti vine prin minte. Daca sunteti in acelasi liceu e imposibil sa nu aveti prieteni comuni, iar daca nu aveti, gandeste-te la un prieten de-al tau care e pprieten cu un prieten de-al ei si apropie-te prin ei, eu asa am facut cand voiam sa ma apropii de un tip subtil sau cand aveam o relatie de care nu stia nimeni si voiam sa ies mai mult cu tipul...pare disperat, dar eram mai mica si totusi a mers...cu ocazia aia am dat dracu si relatia la cat cretinism era in ea.