| RandomQuestionsAndAnswers a întrebat:

Salut, un adolescent, asa in medie, cam de la ce varsta isi incepe viata sexuala? Nu intrebati de ce intreb asta, uitat-va la numele de pe TPU big grinbig grin

22 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru un adolescent, varsta ideala de incepere a vietii sexuale este de 16-17ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Anglia mi se pare ca media e de 16 ani. In Romania nu stiu.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

Am inteles ca in Danemarka de la 15, si de la 14 ai voie sa bei bere, ce crezi de asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In clasa a 6... mai un pic iar elevii vor cere profesorilor ''ma lasati sa fac rost de o foita pentru rulat de joint''laughing) iti dai seama la cat de degradata este societatea ce este acum ci ce va fi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i Romania din ziua de azi: domina prostia.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

LoL, faza cu joint-ul m-a spart, deci mor de ras, am un prieten ca i-o cerut o tigara unui negru in MCDonald's laughing))

| ChristianS a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Esti din danemarka? lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Hahalaughing) eu mergeam ieri cu sticla de vodka in mana pe strada sa cer un foclaughing)) halloween night haha

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te sustin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Pai si la noi nu-i la fel? Cand le vezi p'alea de 13 ani cu plozii de mana ce sa mai zici? Si cica ne emancipam. Ne emancipam pe naiba, suntem ca acum 50 de ani, terminam generala si ne punem pe facut copii ca liceul nu-i pentru romani, romanii au surse alternative de educatie.
Legat de bere, in Romania cica nu ti se vinde daca nu ai 18 ani, dar sa fim seriosi, cine-ti cere buletinu' cand cumperi o bere? La varsta aia si eu beam cate o bere, nu asta e problema, problema e ca adolescentii beau ca sa-si impresioneze prietenii si baga in ei pana pica sub masa.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru ChristianS):

Nu sunt din Danemarka am aflat asta de la un prieten.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

Recunsoc, si eu mai beau cate o bere dar nu sa ma imbat in fiecare seara. Eventual cate o betie mica la zile de nastere si altele big grin

| ChristianS a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Media este 16, dar sa stii ca nu conteaza daca fata si baiatul au aproximativ aceeasi varsta big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nu e grav sa bei (s-a dovedit ca persoanele care consuma regulat alcool traiesc mai mult decat cele care nu o fac), e grav sa-ntreci masura.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

Si cam cati ani ai? Unora li se pare normal sa vada copiii cu tigara in gura de la 14-15 ani.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

A, si recent am vazut la stiri o tipa de 14 ani care a facut un copil cu unul de 16, voiau sa pastreze copilul dar a murit din nu stiu ce cauza. Multe ciudatenii de mai intampla in lumea asta, ca sa nu zic in Romania.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Asta-i educatia pe care o primesc. Cand fac sex nu se gandesc la consecinte. Sunt dobitoci, pur si simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu simti nimic, nu cunosti fete nu are rost sa ti-o incepi, daca nu ti-se scoala si asa mai departe. O sa ti-o introduci atunci cand gasesti pe una.

| RandomQuestionsAndAnswers explică (pentru anonim_4396):

Deocamdata imi las identitatea neutra big grin

| StefanKogut a răspuns:

De la ce varsta vrea el(ea).

| TipaS a răspuns:

De la cât vrei că până la urma dacă te lasă părinții sau nu tu tot o faci laughing

Baftă!

| sweetnov a răspuns:

Viata sexuala este pentru adulti. Nu pentru adolescenti.