| monica27 a întrebat:

Unei prietene de-ale mele ii place de un baiat dar el nu o intreaba daca ar vrea sa fie cu ea desi o i-a in brate uneori(din greseala spune el). Ce ar putea sa faca prietena mea in situatia asta?(prietena mea nu are cont pe TPU si m-a rugat sa o ajut)

Răspuns Câştigător
| paulthebest a răspuns:

Majoritatea baietilor nu au curajul sa zica:'te plac' sau stii tu chestii de genul asta; asa se mai intampla si la mine eu iti sugerez sa incercati sa trageti de limba colegi de-ai lui sa vezi daca o place pe ea sau nu. Daca o place poate sa incerce ea sa il bage in seama dar sa nu cumva sa faca ea primul pas adica sa ii sugereze ea sa fie impreuna. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic bye

4 răspunsuri:
| Simplyy a răspuns:

O ia in brate cu un scop, si s-ar putea sa o placa, dar e timid sa recunoasca.