| Iuus a întrebat:

AM o problema sentimentala, daca s-ar putea spunea asa.
Un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu nu stiu ce sa ii spun, deoarece una din cele mai bune prietene ale mele il adora, de fapt se topeste dupa el. El ma ia in brate, ma pupa [ pe obraz ]... dar paana acum nu insemna nimic...si prietena mea spune ca el ma place, dar nu vrea sa accepte ca as putea fi cu el. Ce ar trebui sa fac, sa spun DA sau NU?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Cu siguranta DA. Din moment ce vorbesti cu prietena ta si ii spui ca si tu il placi in acelasi masura ca si ea,inseamna ca ea ar trebui sa accepte sa fiti impreuna pentru a fi tu fericita, iar daca nu va face asta va da dovada de egoism. Daca ar fi intrebat-o pe ea, cu siguranta nu ar fi ezitat.Tu de ce sa faci asta? Fi fericita alaturi de cine poti...

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu zic sa spui da.happy

| EvilThoughts a răspuns:

Da,pentru ca nu are rost sa zici nu din mom ce el te place iar tu il placi.pryetena ta va intelege daca este o pryetena adevaratahee hee