| vnvrgvskjdv a întrebat:

Va mai amintiti cand ati avut primul sarut? Cam in ce perioada si imprejurari?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashes
Normal ca imi amintesc si tin minte acele momente de parca s-au intamplat chiar ieri, desi a trecut mult timp de atunci.
Aveam 18 ani cand am avut primul meu prieten.La 2 zile dupa ce am inceput relatia eram in bloc cu el, ascultam muzica si vorbeam.Din vorba in vorba s-a apropiat usor de mine, ne-am uitat unul in ochii celuilalt cateva secunde si pe urma sa intamplat.Nu cred ca as putea descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.Pur si simplu a fost minunat, frumos.Lasand la o parte emotiile, a fost perfectlove struck. Aveam mii de fluturasi in stomac si inima imi batea atat de puterniclaughing. Pentru mine in acele momente numai conta nimic.Important ca eram doar eu si el si atat, restul numai contau.
Nu voi uita niciodata aceea zi.Va ramane mereu in sufletul meuhappy

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Da, imi amintesc.
Cam pe la 14-15 ani intr-o excursie.

| Feeltheflow15 a răspuns:

Pai primul sarut la sfârșit de cls a 8-a prin mai in spatele scolii

| Azµre a răspuns:

HA ha ha, eu de mic eram gagicar la 8 ani eu pupam toate fetele pe bot laughing
și ele plângeau...

| vnvrgvskjdv explică (pentru Azµre):

Ce dragut! big grin laughing puppy dog eyes

| Alllllexandra a răspuns (pentru Azµre):

rolling on the floor plangeau ha?rolling on the floor

| Latinmoon a răspuns:

Eu nu l-am avut inca puppy dog eyes

| gingergirl1 a răspuns:

La 8 ani in spatele casei melehappy

| darnme a răspuns:

Eram beata cu o amica laughing). apoi cu primul meu iubit in parc, a fost ok.

| Inkubus a răspuns:

Primul sarut, anul acesta, cls a 7a cu colegul meu, noaptea, in fata scoliilove struck si in clasa dupa perdealaughing