| laptedetara a întrebat:

Cum va amintiti prima dragoste, primul sarut? La ce varsta s-a intamplat?

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai primul meu prieten l-am avut la varsta de 18 anibig grin,cu toate ca am asteptat cam mult pana sa am prieten,dar a meritat asteptareahappy.A fost o poveste frumoasa,ne-am inteles bine,am invatat multe,m-a invatat sa iubesc si lucrurile esentiale ale iubiriilove struck. Nu o sa pot uita niciodata prima iubire,mereu va avea un loc special in inima mea care imi va aminti de tot ce am traitlove struck.
Primul sarut a fost minunatlove struckeram in bloc cu prietenul meu in bloc,ascultam muzica si vorbeam si din vorba in vorba a venit si m-a luat in brate,ne-am uitat unul in ochii celuilalt cateva secunde si apoi s-a intamplatlove struck, nu cred ca as putea sa descriu ce am simtit in acele momentelove struck a fost frumosbig grin, am simtit mii de fluturasi in stomaclaughing

| inger02 a răspuns:

Eu imi amitesc primul sarut cu zambetul pe buze:X a fost foarte spontan si plin de sentimente. Sa intamplat la varsta de 12 ani big grin

| sonyaminia a răspuns:

WOWW...greu de uitatwinkingasta s-a intamplat azi:X:Xprimele mele 7saruturi french doar azi intr-o ora si baiatul pe care il iubesc enoorm:X:X:X:X:X:Xeste totul pentru mine:X:*nu o sa uit niciodtaa!:

| KaRa23S a răspuns:

Vai prima oara aveam vreo 4 ani cu unu de 5. Suntem prieteni de fam si ne-a pus parintii pentru o poza pe care o am si acum prin sertare, insa sarutul cu lb a fost pentru prima data in a 5a cu unu de a 8a.

| cezar199 a răspuns:

Imi amintesc cu drag cand am fost prima data sarutat in fund :X s-a intamplat acum recent rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea dragoste a fost o hahalera, primul sarut a fost foarte interesant laughing

| laptedetara explică:

Apreciez ca atat de multi mi-au raspuns. Se pare ca aproape toti aveti amintiri interesante si nu va pare rau. Dar oare cum ar fi sa ne descrie si baietii ce simt?!

| rozbombon a răspuns:

Pfuu a fost ceva de neuitatbatting eyelashes. Prima dragostea am avut-o prin cls a 6 a iar prumul sarut a fost prin a 7a a fost ceva de vis, a fost frumoss.:X

| draculainpersoana a răspuns:

Hmmmm, pai primul sarut l-am primit la 14 ani, era o seara de vara, cerul era instelat si luna domnea. Era lumina ca ziua.Am primit primul sarut de la persoana pe care am iubit-o enorm de mult si pe care nu o voi uita niciodata, a fost prima mea dragoste. A fost mininat, este un sentiment ce nu-l simti de fiecare data.

| viserosii a răspuns:

Prima dragoste pot sa spun ca a fost in vacanta de vara dintre clasa a 5-a spre a 6-a; primul sarut in luna mai din clasa a 5-a.