| anonim_4396 a întrebat:

Salut, va plac piercigurile în zonele intime? Sau dacă aveți asa ceva puteți sa spuneți cat de comod este? Ma interesează dacă are cineva piercing Christina, cel care începe de la unirea labiilor pana mai sus pe muntele lui Venus.

6 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi plac piercingurile in zonele intime deci exclus.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Imi plac piercingurile. Am vreo 8 piercinguri in total. Dar nu in zonele intime mi se pare imoral si dezonorant fata si de tipul care imi face piersurile, si de arta in sine. Pentru ca piercingurile ar trebui puse sa fie vazute mereu de lume. Nu acunse sub tone de haine. In plus. Mereu am avut impresia despre persoanele care au in zona aia piersuri sunt putin duse cu capul

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu as vrea in buric...dar zona intima in nici un caz!

| Boblobobonti a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

De ce nu care ar fi motivele?

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Boblobobonti):

Pentru ca e dureros si nu vad motivul pentru care as face asa ceva.

| Boblobobonti a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

Nu cred că e dureros. Decât o secunda atunci când se baga acul dar e suportabila. Și eu consider ca arata biiine.