| piticot1 a întrebat:

Ce semnifica faptul ca in timpul unui sarut lung baiatul incepe sa respire mai tare si isi pune mainile pe zonele intime? (ma intereseaza mai mult partea cu respiratia)

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ca asteapta cu nerabdare derbiul Steaua-Dinamo. funda?

caramela
| caramela a răspuns:

Inseamna ca a baut cafea si s-a excitathee hee

| mimiwewem a răspuns:

Se excită. Probabil în timpul sărutului se gândea la ceva mai intim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are probleme cu polipii si ameteste. Motiv pentru care te si pipaie. Vrea sa se tina de ceva in cazul in care va lesina. Logic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| Hαppiηеss a răspuns:

Oare ce inseamna?
Ca s-a excitat, evident.

| DAnc3 a răspuns:

Se excita, ce naiba a semnifica.

| Valentynnnnnnnn a răspuns:

Pai nu stiu cu respiratia dar aia cu zona intima inseamna caty place de nu te intereseaza big grin