| Vtaliok95 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu o declaratia de dragoste!
pentru un concurs de 14 februarie.va rog sa nu fie din net... ceva de la sine!
mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Comatose a răspuns:

Sentimentele de iubire nu se pot exprima, ele doar de simt.Inca nu s-au inventat cuvinte prin care sa putem transmite tot ceea ce simtim noi... Dragostea este ceva abstract, reprezinta ceva unic pentru fiecare, e ceva personalizat fiecare simte in felul lui... DRAGOSTEA ESTE PESTE TOT. ea ne tine in viata. e ca un fel de oxigen pentru sufletul nostru.Sa iubim pentru a putea supravietui! Pentru mine, cea mai tare declaratie de dragoste ar fi: Te iubesc. E tot de ce as avea nevoie si as dori in primul rind sa aud, de la persoana iubita. Sper ca te-am ajutat! Bafta! funda?

2 răspunsuri:
| Vtaliok95 explică:

Ms mult remeber!
dar ceva declaratsie.pe care sa e-o spun in fata?!?!?!
si inca una.acolo s ecere prezentare perekei.eu trebuie sa o prezint pe ea si ea pe mine... puteti sa-mi dati ceva ajutor/?!?! mersi mult.