| DulgheruMariaMagdalena0127 a întrebat:

Ajutați-mă să mă prezint la un concurs vă rog frumos toate ideile le postati aici mersi anticipat tongue (K)

3 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Buna,uite citeva idei. Poate te ajuta cu ceva.
(numele) ma numesc, si pe toti ii biruiesc. Locul 3 e pentru voi, Locul 2 il voi ceda, Iar eu voi castiga!
Sunt o persoana singuratica, nu inseamna ca nu am viata sociala, sau prieteni dar pur si simplu nu am preocupari comune cu tinerii din ziua de azi.Imi place sa ma distrez dar cu limita; Vreau sa fiu mereu constienta de faptele mele.Deocamdata atat despre mine happy

| DulgheruMariaMagdalena0127 explică:

nu e un concurs "Bravo fetelor