| daniel2245 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Prietenei mele ii intarzie menstruatia, azi e a 7-a zi.
Aproape zilnic a durut-o dar destul de slab, sanii i s-au intarit asa si asa, a curs substanta aceea alba dar nu vine.
MENTIONEZ
Ca noi ne masturbam reciproc, eu pe ea, de fiecare data spalat pe maini si uscat pe un prosop curat, apoi ea mie 100% imbracata...
Care sunt sansele sa fie insarcinata? De ce nu vine intarzie foarte mult.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia descrisa, in mod cert s-au produs dereglari ale activitatii hormonale, care la randul lor au provocat dereglarea ciclului menstrual prin elongarea acestuia, ceea ce provoaca neinceperea menstruatiei la data calculata, sau cea preconizata pe baza lungimilor ciclurilor anterioare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu este posibil sa fie gravida.

| sofisis a răspuns:

Sanse 0% daca niciodata nu a intrat vaginul ei in contact cu sperma. Poate fi o simpla dereglare hormonala.