| daniel2245 a întrebat:

Prietena mea in ultimele 4 luni a avut ciclcul de aprox 32 de zile, inainte il avea de 28 dar nu era foarte regulat.
Luna trecuta i-a venit pe 27 si celalalt s-a terminat pe 31 deci la aproximativ 26-27 de zile.
Luna asta trebuia sa ii vina pe 27, adica azi sunt 31 de zile.
Dureri si simptome nu are.
Acum 2 zile a curs foarte multa substanta alba ( cea care apare inainte de ciclu)
S-a mai intamplat asa si dupa acea o luau durerile si venea.
Avem de ce sa ne ingrijoram?
Precizez ca ne masturbam ( eu ii fac degetica prima data, sunt spalat pe maini de fiecare data ) si apoi ea mie, imi dau drumul si ma sterg, ea e imbracata cand imi dau drumul deci no way sa ajunga ceva...
Luna asta am facut-o cam de 5 ori.
Nu cred ca avea cum sa ajunga sperma, poate fi ceva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care toate ''jocurile'' sexuale au fost intretinute in modul prezentat si precizat, formarea unei sarcini devine in mod absolut cert si sigur complet imposibila. Multa sanatate!

| daniel2245 explică (pentru corbulalbrosu):

Si mi ati putea da o cauza pentru aceste intarzieri?

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Hmmm! Mi-e frica sa nu fi trecut sperma prin haine. Altadata, cand va mai masturbati, folositi costume de cosmonaut sau de scafandru.laughing