| Ptzyvk a întrebat:

Salut! Va rog sa răspundeți serios!
Mai de fiecare data când am contact cu fete mi se scoala, nu ma refer la o îmbrățișare sau chestii d-astea, adică când se așează pe mine sa stea sau când se rezema un timp mai îndelungat de mine.Ce sa fac ca să pot controla asta (scularea penisului)? Ma deranjează foarte tare și nu vreau sa ma fac de rușine!

16 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Insesmna ca ai un prganism care functioneaza optim.Ai fi mai fericit daca nu ai mai permite fetelor savse lipeascs de tine si ai asculta porunca Creatorului: fugi dr piftele tieretii si ai pastra implicarea fizica pentru viitoarea ta sotie.

| ania a răspuns:

Sotul meu a evitat fetele prea bagarete tocmai din acest motiv.

| epurasu a răspuns:

Da ceea ce ti se intampla... in situatia descrisa de tine ( scularea penisului ) este ceva normal! Daca nu ti s-ar scula atunci ar fi problema.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa cuplezi creierasul si sa nu te mai gandesti tot timpul al sex si ce i-ai face acelei fete.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasa sa se gandeasca draga, ca nu e rau ce se intampla, se intampla ceva natural si normal.
Si daca se gandeste ca i-ar face, doar nu o spanzura, i-ar oferi si ei placere la o adica, nu i-ar face nimic rau.
Sa nu se gandeasca sa le faca rau, aia e altceva.
Si daca nu se gandeste, contactul fizic cu o fata activeaza instinctul si i se scoala ca se excita si daca nu se gandeste, nu te pui cu natura.
O fata desteapta nu se supara si chiar l-ar ajuta putinel asa, i-o freaca asa putin prin pantaloni si gata treaba, zic asa la o adica doar, daca e una mai apropiata asa.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Obsesia asta nu-i nici sanatoasa si nici normala!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Apoi, o fata desteapta nu o sa ajute in acest fel nici un baiat, ca nu-i normal sa i-o frece sau sa accepte vulgaritatile unui obsedat sexual.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine, asta cu frecatul am zis asa ca idee, dar nu e neaparat. Aia nu e obsesie, intreaba orice medic, o sa zica ca e f normal sa i se scoale cand se atinge cu una!
Natura exact asta si doreste, sa i se scoale si sa faca sex cu cat mai multe. Barbatilor li s-a dat un nivel f mare de testosteron tocmai sa aiba pofta mare de sex.

Si daca nu vrea el sa faca sex, i se scoala, nu se leaga dorinta de a face sex, cu erectia, aia poti sa o ai fara sa vrei sa faci.
Si oricum aia care accepta sa i-o frece, accepta ca si ei ii place, ca apoi sa o frece si el, deci ar fi reciproca treaba, e placere, ce e rau?
Adica cum, si ea si el is obsedati doar ca vor orgasm?! De cand?

Pai pe vremea mea cum era? Se duceau pe la film, se pupau si se frecau reciproc acolo.
Asta faceau si cei care aveau 15 ani prin 1960, ca mi-a zis unchi-miu.
Deci nu e, e ceva placut daca ambii vor.

Tu vb ca si cum ar fi vorba de infractiuni, pe bune, sau de ceva ce face rau.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ti-o controla. Lasa hormonii sa isi faca treaba.
Baga niste glume de acompaniere.

| Mosotti a răspuns:

Nu poti controla, dar e ceva normal sa ti se scoale la fete, si daca te faci de rusine inseamna ca fetele alea-s proaste, si deci nu te intereseaza parerea proastelor.
Rusine e sa furi, sa dai in cap, sa faci rau, sa nu stii sa te porti, nu ca se intampla ceva normal, ca doar nu le dai in cap naiba.
Fetele destepte stiu asta si nu se supara.
E chiar semn de sanatate daca ti se scoala! Daca nu ti se scula era nasol.

| Goete a răspuns:

Fa sex des

| VoidEternal a răspuns:

E normal dude, chill. Esti adolescent, se intampla.

| AIeXxX a răspuns:

Dacă ți se scoală nu te faci de rușine. Dacă fata observa se va simți dorită. S-ar bucura de asta laughing

| Anonim508 a răspuns:

Gândește-te la altceva și nu mai sta sa te uiți la sânii și fundul lor! Sper ca te-am ajutat!

| Mosotti a răspuns (pentru Anonim508):

De ce s-ar gandi la altceva, nu e rau ca i se scoala, e normal si natural, iar fetele mai cu cap nu se supara, se supara proastele, iar el cu proaste nu are ce cauta daca e destept.

| leopessi a răspuns:

0,8 neindoita