| Sergiu_9301 a întrebat:

Va rog scuzati categoria...
Va rog frumos sa`mi spuneti, am vazut mai demult un film cu un baiat de vreo 11 12 13 ani care avea un caine ...cainele avea parul blond si traiau la o casa langa padure si nu stiu cum baiatu lsa pierdut impreuna cu cainele in padure... si nu mai stiu daca cianele moare sau nu si familia copilului tot i icauta prion padurea aia mare, va rog spuneti-mi cu mse numeste.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avea si carare pe partea stanga, cainele?

| Atechan a răspuns:

E cumva filmul cu un caine pe nume ben?

| Sergiu_9301 explică:

N ustiu dar spune`m ite rog cum se numeste ala carel sti tu. i lcaut de mult

| Sergiu_9301 explică:

Da cred. spuentimi titlul la toate filmele la care va ganditi