| elenasofia a întrebat:

Salut
vara trecuta unui baiat i-a placut de mine, dar mie nu-mi prea placea de el.Dar dupa un timp mi-am dat seama ca il plac si eu.Am vorbit cu el la telefon si pe facebook timp de o saptamana.Dar acum nu mai vorbim de mult, iar odata l-am intrebat ce face pe facebook si nu mi-a raspuns, dar mi-a last un mesaj cum ca nu era la pc... oare nu ma mai iubeste?sad
Ma ignora intentionat? Ce sa fac :sa incerc sa-l uit cu toate ca ma gandesc in fiecare zi la el sau sa continuii?
ajutati-ma va rog...puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Daca te-a ignorat situatia este cu semnul intrebarii...
Vorbeste cu el si vezi ce explicatie iti va da!
Cauta sa faci in asa fel in cat sa nu-si bata joc de tine, adica sa-ti faca vise si promisiuni fara nici o noima.
Lasa-l si pe el sa te mai caute!
Iar daca virtualul nu va deveni niciodata real nu merita!

| Zenit313 a răspuns:

Continua.daca te trateaza cu indiferenta inasemna ca nu este interesat de tine.
Nu este vorba de iubire..este o simpla atasare si poti trece peste asta daca incepi o relatie.

| xJustJuss a răspuns:

Cum il cheama?

| xJustJuss a răspuns:

Varul meu vorbea cu o anumita Elena Sofia pe mess si pe facebook. Poate te cunoaste?

| xJustJuss a răspuns:

Raspunde odata.

| elenasofia explică (pentru xJustJuss):

Scuza-ma dar e o problema personala