| madalina20000000000b a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati cu ceva.Vara trecuta am intalnit cu tip si am petrecut mult timp impreuna(tin sa mentionez ca este un tip foarte orgolios)am tinut legatura mai mult la telefon ne intalnim doar in vacante si in weekend-uri la tara.a fost totul ok pana acum cateva saptamani cand ii i-am trimis mesaj si nu mi-a mai raspuns, de atunci nu mai stiu nimic de el nu a mai dat niciun semn si nu mi-a mai raspuns la mesaje...din cate mi-a spus vara trecuta ii placea de mine foarte mult dar este foarte schimbator si nu stiu ce sa mai inteleg.acum o saptamana am pus o poza cu noi doi pe facebook pe un site de socializare si a spus ca nu il deranjeaza cu nimic, din contra a pus sa nu o sterg.dar de atunci nu am mai vorbit deloc cu el? ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Latky a răspuns:

L-ai sunat sau doar prin sms?

| madalina20000000000b explică (pentru Latky):

Doar sms pentru ca atunci cand l-am sunat avea telefonul inchis..si astaziam vorbit doar putin pe facebook