| meinteil a întrebat:

Salut vii s-a intamplat si voua asta?
In ultima perioada am vorbit cu cateva fete insa sincer am o frica de respingere incat refuz sa mai discut cu ele fiindca stiu de la inceput ca nu va duce nicaieri treaba aceea nici macar la sex.
O fata mi-a spus ca ar vrea sa ne cunoastem la o cafea si daca ii place de mine sa facem sex impreuna eu unul cand am auzit asta am refuzat deoarece era acel "daca" stiu ca nu s-ar fi intamplat nimic deoarece pana acum daca era sa fie ceva cu cineva nu eram virgin pana la varsta asta insa toate fetele cu care am incercat ceva ori si-au batut joc de mine s-au m-au folosit asa ca de cand vad o fata care ar fi interesata de mine ma apuca frica si o resping ca sa nu mai sufar cum am patit atatia ani.
Nu stiu ce sa fac sincer as vrea o relatie cu cineva care sa ma inteleaga si sa nu se poarte din topor cu mine ci delicat sunt un tip mai sensibil si poate ca fetelor le e sila de asemenea barbati care vor sa mai puna suflet in relatii dar au aceea frica ca fac totul gresit.
Vreau si eu va rog solutii si fara batjocora ca nu imi mi-e greu sa dau block.
Multumesc
P.S. Am 24 ani.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu prea am mult game cu fetele dar sã sti cã si ele mai dau de la ele, imi dau seama ca deja te-ai intalnit si ai vorbit incât sa te cunosti putin cu ea. Asta a fost deja ca o primã intalnire, daca a spus cã ea vrea sa mai petreacã timp in compania ta poti alege, dar intotdeauna tu sã pui regulile când si unde. Daca ea te sunã duminica, tu poti sa mergi spre Joi, Vineri

Fatele vor sa fie mai sexuale si sa te cunoascã, iti spun sigur cã sexul se intampla in a 2 sau cel mult a 3a intalnire. Nu trebuie sa faci o fata sa te iubeasca sau sã cauti iubirea din povesti, esti tânãr nu ai timp sa cauti asa ceva.
Intâlneste multe femei si din a 2-3 intalnire cheamãle acasa la tine, la un film sau alteva se prin ele ce vrei. Mult noroc fi intotdeauna direct din prima intalnire, te bagi dar celelalte intalniri ele trebuie sa vrea sã mai iasã cu tine. Mult noroc...