| GnomUrias a întrebat:

Salut, vin cu o intrebare mai ciudata ca sa zic asa.
Nu ma framanta atat de mult, sper ca nu o sa conteze pentru femei, dar am zis sa scap de ganduri si sa sa-mi explice cineva.
Penisul meu este curbat foarte putin in jos, dar destul de mult in partea stanga ( nu stiu cam cate grade, daca-mi puteti da voi exemple si sa va spun cat de mult, undeva pe la 30 de grade probabil, nu sunt sigur ). Nu am probleme cu erectia, dar vreau sa stiu daca am o problema sau ceva, daca ar trebui sa consult un medic, gen sa fac ceva in legatura cu asta, daca trebuie, bineinteles.
Inca o intrebare, pe voi, fetele, v-ar deranja un astfel de penis, gen va incomodeaza sau vi se pare ciudat? Vreau un raspuns sincer, nu ca mi-ar fi rusine, mai ales ca are o lungime ok, undeva pe la 17 cm, dar ma ajuta si parerea voastra.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este bine sa stii si sa intelegi ca in cazul a minim 8 barbati din 10 penisul are forma, marimea, grosimea, aspectul si un anumit grad de incovoiere. Iar in privinta directiei inspre care este indreptat penisul, acest aspect NU are absolut nicio relevanta sau vreo importanta. Sanatate!

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu stiu de ce grade ziciwinking eu stiu doar de grade Celsiuswinking pune o poza ca nu inteleg, e si curbat in jos dar si la stanga? dupa calculele mele rezulta cam 60 de gradewinking

| GnomUrias explică (pentru alina2k18):

Gen e puțin curbat in jos, dar și în stânga, dar nici acolo atât de mult, cat despre grade, mă refeream la gradele de rotație

| GnomUrias explică (pentru alina2k18):

Mă refeream la grade de rotație, după cum am precizat, e curbat foarte puțin în jos dar și în stânga, in stânga puțin mai mult decât în jos, nu am poză să-ți trimit. laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Se poare sa nu fi auzit de gradele sexagesimale, centezimale, Fahrenheit, Kelvin, Richter sau Mercali? Hi, hi, hi, laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing Nu stie baba de-asteawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, puțini bărbați au penisul drept la modul serios. Și eu îl am puțin înclinat în partea stânga. =)

| Gofigi a răspuns:

Daca ști ce să faci cu el îi chiar de ajutor că este curbat

| Hellboy96 a răspuns:

Este de la poziția în care tii penisul in pantaloni. Si asta nu incomodează in timpul actului sexual... Bafta!