| anonim124569 a întrebat:

o intrebare cam ciudata dar. nu am incotro... penisul meu este curbat in jos. Vreau sa spun ca de mic nu il tineam ca toata lumea in sus ci in jos, asa am fost invatat, nu stiu, in fine. Iar acum am 15 ani si este curbat destul de rau si nu il pot tine in lenjerie in sus, ce pot face? Va rog sa nu radeti pe treaba asta...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii cum il tinea toata lumea?

| anonim124569 explică (pentru darrio2007):

Eu vorbesc serios aici laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim124569):

Vad ca vorbesti serios. Dupa emoticonul pe care il ai.

| K0sti a răspuns:

laughing))) Cine te-a mintit nene ca se tine in sus...sunteti plezniti rau nene...

| Holiday a răspuns:

Nu are nici o legatura forma penisului tau cu faptul ca l-ai tinut "in jos". Majoritatea penisurilor in erectie nu sunt drepte. Sunt curbate in stanga, in dreapta, in sus, in jos etc. Nu e nici o problema in asta. Doar daca este extrem de curbat ar trebui sa te ingrijorezi oarecum.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man este normal sa ai un penis care o ia in directia proprie gandeste-te ca e mai usor sa satisfaci cu el decat daca ar fi drept. la fel este si cu justitia cand totul este drept, nimemni nu este satisfacut. trebuei sa fie n pic curbat,