| blue-star a întrebat:

Voi ce vise despre sex ati avut? Hai ca sa va dau curaj vi-l zic si eu pe al meu si apoi imi ziceti si voi visele voastre.
Visul meu:pai se facea ca eu eram cu 2 ani mai mare(adica in vis aveam 15 ani si cateva luni, sau aproape 16, in fine...)si eram cu un baiat pe care in realitate nu-l cunosc(el avea 17 sau 18). Si eu ma intelegeam foarte bine cu el, in vis, si cred ca eram iubiti sau asa ceva, si tot ne duceam in parc si ne sarutam.
Si ne intalneam zilnic si intr-o zi am mers intr-un parc in care nu ma mai fost si dintr-odata parcul s-a transformat intr-ocamera de hotel cu un pat mare si atunci am visat ca eu si baiatu ala facem sex.Doamne ce penibil...si partea proaste e ca nu-l cunosc pe tipu ala, dar si mai rau e ca am visu asta in fiecare noapte.
Acum spuneti-mi si voi visele voastre legate de sex si o sa dau funda la cel mai tare vis.

19 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Alic3... iarta-ma ca iti zic dar esti inapoiata, sau cum mai vrei tu. ce treaba are visul cu realitatea? pe ce lume traiesti? e vina ei ca viseaza sau cum? poate si eu visez, poate si tu, dar nu vrei sa recunosti.
ce gandire e asta? daca viseaza ajunge curva sau ce vrei sa spui? te-ai bagat pe-aici in seama cautand multe inteligenturi dar...sincer esti praf.

| Libelle a răspuns:

@alic3
cu placere
va mai asteptam pe la noi!

| nobody_9468 a răspuns:

Acum un an l-am vazut pe tipul care-l adoram intindandu-se si i s-a vazut parul de pe burta si ador chestia asta, nu stiu de ce si in noaptea aceia l-am visat pe el.Nu ca faceam sexlaughing, ca eram impreuna, ne sarutam, si atat! Si uite acum am ajuns sa fiu cu elhee hee.

Bafta.

| Zady a răspuns:

Pai stai putin in general visele erotice se manifesta de la varsta de 12, 13 ani si persista foarte foarte tarziu. e perfect normal sa ai visele astea pentru ca ele denota latura ta sexuala si prin ele te poti cunoaste mai bine pe tine insati, iti pot da un somn destul de placut pentru ca sincer nu iti mai vine sa te mai trezestitongue si in plus te ajuta sa ajungi si mai repede la orgasm odata ce te cunosti dar cred ca e cam devreme pentru a sti toate astea asa ca iti recomand sa nu iti incepi viata sexuala si daca o faci sa ai grija sa merite cel cu care estitongue.Deci nu te speria e perfect normal sa ai vise erotice

| Georgiana2905 a răspuns:

S-au schimbat lucrurile mult in ziua de astazi. E interesant faptul ca ai asemenea vise. Uite cum tinerii din ziua de astazi ¨gandesc ¨ mai sus decat altii. Ce pot sa zic... Fiecare odata si-odata are un astfel de vis care implica sex dar ma indoiesc ca va fi cineva care si-l va expune aici.

| RimePeHartie a răspuns:

Deci sa inteleg ca ia 13 sau 14 ani si ai vise din astea?laughing

| RimePeHartie a răspuns:

Pai daca ai vise d'astea ai grija sa nu se adevereasca...stiu eu o fata care si'a inceout tot la 13 ani relatia sexuala si apoi a inceput sa ii placa si asa a ajuns o mare curva, cred ca toata scoala s-a intins cu ea. ai grija sa nu patesti la felwinking

| RimePeHartie a răspuns:

Pai in primul rand in leg cu ce ai zis 1. eu nu am 13 ani. 2.asta cu "prietena mea" s-a intamplat acum 5 ani de zile dar totusi era mai mica decat mine cu 2 ani. 4. e bine ca nu esti nebuna sa iti incepi viata sexuala la 13 ani. 5.eu doar te'am avertizat, dar noua generatie din zilele noastre isi cam face de cap si 6. eu de obicei visez ce gandesc inainte de culcare (deci daca tie ti se intampla la fel inseamna ca la asta te'ai gandit) daca nu ti e intampla asa inseamna ca visul trebuie sa fie de undeva

| RimePeHartie a răspuns:

I'auzi si la diana "inteligenturi" moama laughing)
am ras si in seara asta rolling on the floor
mersi pentru show rolling on the floor

| RimePeHartie a răspuns:

Aa da si eu nu am zis ca daca viseaza ajunge curva, citeste mai bine ca nu era vorba daca viseaza sau nu in rasp ala...eu sincera sa fiu nu am avut niciodata un vis asa, dar daca l'asi avea mi'ar placea macar sa fie cu persoana iubita...eu m-am referit la altceva oh go on daca tu intelegi numai partea proasta e chiar trebuie ta laughing

| Acvila a răspuns:

Doamne... ce vis:-s ma intreb ce o sa visezi mai tarziu, gang-bang sau cine stie.
La 13 ani eu visam ca ai mei o sa imi cumpere calculator, da' nah... avansati spre nicaieri!

| blue-star explică:

Ca sa raspund la intrebarea lui alic3 da am 13 ani si am vise din astea si ce daca?
eu oricum am intrebat altceva.

| blue-star explică:

Sal. vreau sa va zic ca eu nu vreau sa-mi incep viata sexuala la 13 ani ca nu-s nebuna.am vrut doar sa aflu ce vise au altii da unii is lasi altii comenteaza si alic3 nu are de lucru...si in legatura cu prietena ta sa stii ca e treaba ei ce face si cu faza aia cu vezi sa nu ajungi si u la fel sau ce ai zis u pe acolo...se vede ca nici tu nu esti foarte normala.ca la ce prieteni ai. da ma rog.nu vreau sa judec pe nimeni.fiekre faca ce-o vrea.

| ELD a răspuns:

Acelasi vis in fiecare noaptelaughingdoamne feresterolling on the floor copii batuti in cap

stiu ca voi astia de 11-12-13 ani aveti vise, dar nici in halul asta!laughing

| ELD a răspuns:

Bai fata poti sa dai la stupid si nefolositor pana ti se strica mouse`ul ...auzi viseaza pe fiecare noapte ca face sex cu alalaughing)) asta e tare sincer...citez[dar si mai rau e ca am visu asta in fiecare noapte[ca sa nu zici ca am scos de la mine]. Pune mana pe cartea de romana si vezi sa nu visezi ca faci sex cu un scriitor de pe acolo! ce intrebari stupide! te mai faci si de ras la 13 ani ai tairolling on the floorrolling on the floor) eu la 13 ani cum zice si ~Ralu visam sa am un calculator. stiu ca tot ce zic nu are legatura cu intrebarea ta, dar sincer esti exagerata, poti sa mai dai stupid si nefolositor la raspunsul asta love struck chiar te rog. Asta demonstreaza ca am dreptate.

| qwerty21 a răspuns:

Eu visam ca eu dau la o femeie, da ii ziceam sa taca, sa nu treazeasca lumea din casa

| Maddu a răspuns:

Nu mai comentati ma la ec a zis ea.Si ce daca a avut astfel de vis? Visul nu este ce ar fi vrut ea sa se intample ci ceea creierul proiecteaza in timpul noptii e ca si cum el s-ar gandi iar fata vede astfel de imagini ce vina are ea? Din pacate nu am avut un vis erotic si sunt mai mare ca tine nu stiu depinde si de ceea ce faci pe parcursul zilei probabil inainte sa adormi te gandeai la vreun baiat iar acest gand sa dezvoltat in ceva mai mult:*:*eu visez numai morti asa ca mai bine vise erotice decat cosmaruri. pup:*

| clauu a răspuns:

Cred ca in vise iti ruleaza filmul erotic pe care l-ai vazut cu mai mult timp in urma. thinking

| aumih16 a răspuns:

Eu am si vise erotice mi s-a intamplat chiar sa visez un vis si visasem un vis de tip bdsm ca ma intalnisem cu o fata femeie foarte frumoasa sexy era mistress goddess domme de meserie mergeam linistit pe strada colo nu mi-am dat seama ce vrea cand colo ma vede pe mine si zice spune frumuselule ce faci aici singur singurel asa nu vrei sa vii cu mine la mine acasa sa facem dragoste noi doi ce zici spui ea nu era prostituata de asta care iesise la produs ea cauta un barbat baiat cu care sa faca dragoste nu am putut sa o refuz arata asa bine era tanara avea parul blond prins in cozi ca scolaritele ochii albastri buzele marite cu silicon de culoare roz fundul bombat cu botox era imbracata intr-un costum de latex avea si masca dar nu o pusese pe fata atunci avea sprancenele subtiri nu groase ce sa mai era o bomboana acadea chiar nu puteam sa o refuz in fine mergem impreuna acasa la ea si eu am stat linistit ma pregateam sa o astept pe ea sa vina de sus isi pregatea obiectele sexuale tot tacamul bice catuse dildouri desigur ca inainte sa facem dragoste mi-a dat ceva sa mananc si sa beau ceva apoi am mers noi doi in dormitor dupa aceea si eu m-am asezat pe pat ca asa imi ceruse fata femeie aia si m-am asezat problema este cand s-a asezat ea si ne-am apucat de sexul oral intai ea se uita si vede ca nu am penisul mare si zice spune vai de mine si de mine ce e asta tu asa vrei sa ma satisfaci pe mine cu un astfel de penis imi vine sa rad numai cand ti-l vad nu pot nici sex anal sa fac cu tine daramite sex oral trebuie sa gasesc eu o cale sa te pedepsesc si dupa multe ore ii vine o idee gaseste niste somnifere cu care ma adoarme si dupa aceea ea cauta o seringa scoate dopul si pune in ea in seringa un ser ciudat de culoare roz care continea estrogen eu unul habar nu aveam ce se intampla dormeam dus si ea s-a dus tiptil pana la mine in dormitor mi-a facut acea injectie cu seringa in care era serul cu estrogen si imi face injectia dupa ce mi-a facut-o mi-a zis spus dormi linistit iubitule asa am spus voiam sa spun iubito hahaahahahhaahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhhahahahaahahahahahahhahahahahahhahahhahahahahahahahahahhaahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahhhahaahahahaahahahahahahahaahahahahahhaahhahahahahahaha cand m-am trezit m-am simtit tare ciudat vorbeam ca fetele femeile pana si corpul fata le aveam de fata gandeam ca una mergeam ca una aveam organurile lor sanii vaginul fundul deci cu alte cuvinte ma transformase intr-o sissy sunt tot de felul de metode astea sissy sissification feminization bimbo bimbofication findom femdom si a venit aia la mine mistress goddess domme ce era ea de fapt si mi-a zis spus te-ai trezit iubitule voiam sa spun iubito de fapt hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahhahahahahhahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahaahahahaahahahhahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahah
si eu am zis spus apoi de ce mi-ai facut asta si cine esti dupa care aia mistress goddess domme imi spune nu iti amintesti dupa care eu ce sa imi amintesc cum adica apoi aia mistress goddess domme bine hai ca iti explic cum sta treaba sau cum a fost treaba tu dormeai linistit ca ti-am dat somnifere sa adormi iar eu ti-am administrat un ser care continea estrogen stii ce e aia nu dupa care eu nu nu stiu iar apoi imi explica acea mistress goddess domme acel ser estrogen continea hormoni feminini care ti-au luat tie testosteronul din organism complet desigur dupa care eu de ce mi-ai facut asta dupa care aia mistress goddess domme spune zice eu am fost foarte dezamagita suparata nervoasa pe tine stiai sau nu dupa care eu da stiam din cauza ca am avut penisul prea mic si nu mare apoi aia mistress goddess domme zice spune da exact vezi ca stii eu nu stiu de ce ai mai intrebat in fine acum esti de a noastra ai toate elementele sexului feminin asa ca iti poti lua adio de la sexul masculin odata pentru totdeauna dupa care eu nu se poate nu imi vine sa cred asta nu trebuia sa se intample dupa care aia mistress goddess domme imi zice spune multe lucruri in viata se intampla fara sa iti dai seama si e mult prea tarziu pentru tine sa iti mai recapeti vechiul sex masculin gata s-a dus te-a parasit acum ai sex feminin incearca sa te obisnuiesti cu el ca vrei ca nu vrei asta este esti fata femeie numai esti baiat barbat acum tu numai ai voie sa te uiti dupa fete femei dar poti sa te uiti dupa baieti barbati si ca sa arati eleganta o sa iti dau special pentru tine un costum de al meu din latex ca sa arati bine cand te vei intalni cu acei barbati baieti trebuie sa arati foarte bine pe post de provocatoare dominatoare sexy da meriti sa stii ce este mai bun si acum intre noi fie vorba ca suntem amandoua fete femei ce tip de baieti barbati iti plac aia scunzi indesati cu chelie aia grasi sau aia slabi care sunt atletici sportivi asa spune-mi ca mor de curiozitate chiar vreau sa stiu ca sunt si eu fata femeie doar la care eu spun nu stiu nu am o preferinta anume dupa care aia mistress goddess domme zice spune serios nu ai preferinte interesant ca si eu sunt tot asa ca tine la gusturi super ce tare foarte bine acum imbraca-te cu tinuta din latex care ti-am pregatit-o si apoi sa te machiezi dupa cateva ore dupa ce m-am imbracat si m-am machiat am aparut asa in fata ei dupa care aia mistress goddess domme arati super imbracata asa ce sa mai esti sexy o sa ii dai gata pe baieti barbati imbracata incaltata asa si machiata asa in acelasi timp apropo vreau sa aud de la tine apoi dupa ce te dai la baieti barbati cum te-ai simtit cu ei si ce ti-au facut ca mor de curiozitate fericire sa aflu nu stiu daca stii dar am devenit prietena ta oficial si ca prietena a ta vreau sa stiu cum va decurge la tine intalnirile amoroase ce te uiti asa stiu poate o sa ti se para ciudat dar eu tin la tine sa stii vreau sa primesti tot ce este mai bun si daca un baiat barbat s-a legat de tine sa imi spui ca sa vezi ce le fac ai inteles dupa care eu da si imi spune aia mistress goddess domme bun acum pleaca si asadar eu am plecat merg colo pe strada si vad niste baieti barbati draguti si care imi spun ce faci pe aici frumoaso nu ai vrea sa mergi cu mine pana acasa sa facem dragoste vrei dupa care eu am zis spus da de ce nu foarte bine mergem amandoi acasa ajungem mergem in dormitor si barbatul baiatul se dezbraca si apoi eu vin si zic spun vai ce penis mare ai dupa care barbatul baiatul imi zice spune nu-i asa ca iti place dupa care eu zic spun da cum sa nu incepem amandoi sa facem sex oral apoi sex anal si la final am simtit cum baiatul barbatul mi-a varsat sperma pe fata si pe corp dupa ce am terminat de lins supt sperma m-am dus acasa si i-am povestit ei lui mistress goddess domme adica ai avut dreptate m-am simtit excelent dupa care ea adica mistress goddess domme imi zice spune vezi ti-am spus eu ca iti va place sa fii mai mult fata femeie decat barbat baiat da ai avut dreptate chiar ca este tare bine nici numai vreau sa mai fiu barbat baiat la care mistress goddess domme zice spune foarte bine draga mea asa sa fii femeie fata hahhahahahahahhahaahhahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahhaahhahahaahahahahahhahahahahahhahaahhahaahahhahaahahhaahahahahahhahahahahahaahhaahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahhahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaaha si daca ti-a placut o sa te mai duci nu-i asa sa agati baieti barbati la care eu zic spun da de ce nu foarte bine atunci iti voi pregati in fiecare zi cate un costum din latex cu tot masca de diferite culori rosu albastru verde negru alb roz maro galben violet bleu kaki visiniu etc ce imi place ca pacalesc baietii barbatii cu penisul mic hhahahahahahahahhahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahhhhhhhhhhahaahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahahhahhahahaahhahaahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahaahahahahhaahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahhahahahahahaahhahahahahahahahahahhahaahahahhaahahahahhahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahaahahahahahhahahahahahhaahahahahhahahahahahhahahahahahaahhahaahahahahaahahahahahhaahahahahahahahahahahahaahhahahahahaahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahahaahahhahaahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahhhhapractic asta ma pacalit pe mine a zis spus ca face dragoste cu mine dar vazandu-mi penisul mic s-a razbunat si mi-a facut-o m-a transformat intr-o fata femeie complet