| lulugabi a întrebat:

Visele se indeplinesc? Adica am visat pe cineva de foarte multe ori intr-un timp visam acea persoana in fiecare noapte.Atunci intelegeam sa visez acea persoana deoarece imi placea de ea si mereu eram cu gandul la ea.Dar acum nu mai simt nimic pentru el si l-am visat.Nu inteleg de ce mai apare in visul meu m-am saturat mereu sa il visez.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţi s-a stocat persoana respectivă în subconştient şi dintr-un motiv sau altul încă o scoate la suprafaţă. Nu e cazul să te îngrijorezi.

| sublime89 a răspuns:

Ti-a ramas in subcontient persoana aia. Asta nu poti controla, si nici visele nu le poti.

| OoBunnyoO a răspuns:

Visele nu se implinesc. Daca uneori se intampla asta este o simpla coincidenta. Probabil inca il visezi deoarece subconstientul tau incearca sa rezolve anumite probleme legate de el si probabil pentru ca continui sa te gandesti la el.

| viotedy a răspuns:

E ceva ciudat cu visele.si totusi...de multe ori chiar se intampla intocmai ca-n vis.

| OOOLEOOO a răspuns:

Visatori au cladit lumea!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu te baza pe vise daca n-ai o relatie buna cu subconstientul tau. Te vor dezamagi.

| Lorodana a răspuns:

Visele nu se implinesc decat daca muncesti mult de tot la ceea ce "visezi-doresti" asa de unele singure niciodatawinking

| lianaiovan a răspuns:

Buna! Eu iti voi da explicatia visului.Persoana aceea s-ar putea sa iti spuna ceva foarte important, chiar daca nu simti nimic pentru ea. Uneori, visele sunt semne, atentionari sau pur si simplu vise.Mi-a placut sa te ajut, cu placere!

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Pff... Credeam ca sunt singura care pateste asta...
Hmmm. Sigur nu mai simti nimic pentru el? Adica si eu zic mereu ca GATA, s-a terminat, am renuntat, nu imi mai pasa, e la fel ca ceilalti... Dar de fiecare data cand vorbesc cu un baiat zic numele persoanei aleia.
Am incercat sa gasesc stilul lui in altii dar nu am reusit... Pentru mine a fost perfect... dar acum neg asta si totusi inca il mai visez.
Nu stiu... Poate doar asa se intampla cand punem prea mult suflet ...pentru niste baieti care uneori ne ignora alteori nu. Pentru niste baieti care te fac sa razi ca nebuna. dar si sa plangi ca disperata.

Stai linistita.
Cu timpul il vei uita.